Zgłoszenia
FalInO (3. etap)
1 lutego 2020, Warszawa, Falenica (Sp 124)

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  AK  AM  BK  BM  OPENK  OPENM  TP

NrKat.ZawodnikZespół
1OPENM Norbert MariańskiKarczew
2TP Urszula JuszczakGocławskie Koty z Niezależnym Cyrylem Na Czele
3TP Leszek JuszczakGocławskie Koty z Niezależnym Cyrylem Na Czele
4OPENM Patryk PopisOtwock
5AM Rysio StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa
6TP Rysio StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa
7BM Rysio StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa
8AM Stanisław PiegatUKS Falenica Warszawa
9BM Stanisław PiegatUKS Falenica Warszawa
10TP Stanisław PiegatUKS Falenica Warszawa
11OPENM Michał StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa
12TP Michał StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa
13TP Marta StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa
14AM Dominik PawliszakUKS Falenica Warszawa
15BM Dominik PawliszakUKS Falenica Warszawa
16AM Ignacy PawliszakUKS Falenica Warszawa
17BM Ignacy PawliszakUKS Falenica Warszawa
18AM Wiktor OstaniewiczUKS Falenica Warszawa
19BM Wiktor OstaniewiczUKS Falenica Warszawa
20TP Wiktor OstaniewiczUKS Falenica Warszawa
21AM Bartek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
22BM Bartek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
23TP Bartek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
24BM Wojtek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
25TP Wojtek MalinowskiUKS Falenica Warszawa
26AK Julia OstaniewiczUKS Falenica Warszawa
27TP Marcin DutkiewiczUKS Falenica Warszawa
28BM Marcin DutkiewiczUKS Falenica Warszawa
29TP Joanna OstaniewiczUKS Falenica Warszawa
30OPENM Bartosz Jr NiebielskiUKS Falenica Warszawa
31OPENM Hubert KielakUKS Falenica Warszawa
32OPENM Igor KielakUKS Falenica Warszawa
33OPENM Sławomir KielakUKS Falenica Warszawa
34AK Kinga BernadyWarszawa
35BK Kamila BernadyWarszawa
36TP Kinga BernadyWarszawa
37TP Kamila BernadyWarszawa
38BK Magdalena ZembrzuskaZPS-Zjednoczone Praskie Siły
39AM Amelka ZembrzuskaWarszawa
40AM Czarek ZembrzuskiWarszawa
41TP Jerzy KalinowskiZPS-Zjednoczone Praskie Siły
42OPENM Radosław PardaKSW Bushi
43OPENM Mateusz MioduszewskiTeam 360° / UKA
44AM Krzysztof KomorBorowa Góra
45BM Krzysztof KomorBorowa Góra
46BM Marcin KomorBorowa Góra
47AK Aleksandra BartczakSP 33
48OPENM Tomasz BartczakWarszawa
49TP Paulina Borkowska-BartczakWarszawa
50TP Anna BartczakWarszawa
51TP Aleksandra BartczakWarszawa
52BM Krzysztof WroniakTeam 360º
53BM Adam WroniakTeam 360º
54OPENM Bartłomiej KrasuskiTeam 360
55OPENK Ula TrykozkoTeam 360º
56OPENM Marcin NiedźwieckiTRIWAWA
57OPENM Marcin PilipczukWarszawa
58OPENM Andrzej KrochmalHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
59BM Roman Lendzioszeksp 289
60OPENM Michał LendzioszekWarszawa
61OPENM Martin PapeWITC
62BK Beata BargielOk! Sport Warszawa
63OPENM Marek DragowskiOk! Sport Warszawa
64OPENM Andrzej KonstanciakOk! Sport Warszawa
65OPENM Alan ParsonsWITC
66BM Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
67OPENM Bartłomiej Gmaj6*6
68OPENM Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
69OPENM Piotr KropińskiWITC
70BK Urszula WąsiewiczTeam 360
71OPENK Marzena WąsiewiczTeam 360
72OPENM Jerzy WąsiewiczTeam 360
73OPENM Piotr WąsiewiczTeam 360
74BM Tomasz KubisiakSkierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
75OPENM Marek KubisiakSkierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
76OPENM Agata KulickaSkierniewickie Stow. Radioorientacji Sportowej
77BK Joanna SałackaWarszawa
78BK Barbara SałackaWarszawa
79BM Bolesław SałackiWarszawa
80OPENK Renata ŁaskaWytrzeszczone Niepoślipki
81OPENM Tomasz ŁaskiWytrzeszczone Niepoślipki
82OPENM Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport
83OPENM Krzysztof Kubakbiegusiem.pl
84TP Krzysztof Kubakbiegusiem.pl
85OPENM Bob Keschayaghbiegusiem.pl
86TP Bob Keschayaghbiegusiem.pl
87OPENK Katarzyna ParfianowiczWarszawa
88OPENM Marcin ParfianowiczWarszawa
89TP Marcin ParfianowiczWarszawa
90OPENM Piotr WieczorekWarszawa
91OPENK Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º
92OPENM Janusz OlbrychtOLBnO
93OPENM Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa
94BK Olga CzajkowskaWarszawa
95OPENM Marek CzajkowskiWarszawa
96OPENK Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
97OPENM Marek KalicińskiUKA
98OPENK Ewa MisiaczekKB Galeria Warszawa
99BM Antoni LendzioszekSpójnia Warszawa
100BM Leszek LendzioszekSpójnia Warszawa
101BM Jakub ZalewskiKomory
102OPENM Paweł LendzioszekSpójnia Warszawa
103OPENM Krzysztof ŁazowskiWarszawa
104AM Bartłomiej GrzywaczUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
105BK Olga WasilewskaUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
106BK Barbara SobiepanekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
107BK Marta KasprzykUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
108BK Paulina DzwonkowskaUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
109BM Bartłomiej MokrzanowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
110BM Antoni WasilewskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
111OPENK Jolanta WysockaŚląsk O-team
112BM Jan TywonekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
113BM Mikołaj WasilewskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
114OPENM Cienki BolekDzikie Węże
115BM Piotr SipakUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
116BM Władysław MachowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
117OPENM Jan MajowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
118OPENM Maksymilian SobiepanekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
119OPENM Karol DąbrowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
120OPENM Konrad BartnikKU AZS WAT Warszawa
121AK Katarzyna ŚwietlickaŚwietliki
122TP Tomasz ŚwietlickiŚwietliki
123TP Małgorzata ŚwietlickaŚwietliki
124TP Katarzyna ŚwietlickaŚwietliki
125BM Michał ŚwitałaUNTS
126OPENK Bożena BartnikKU AZS WAT Warszawa
127OPENM Mariusz WasążnikSobienki
128OPENM Filip JanowskiSpójnia Warszawa
129OPENM Paweł KornilukWarszawa
130OPENM Wojciech MikolajczakLodz
131OPENM Igor BłachutTeam 360
132TP Alina FranaszekRadośni
133TP Krzesimir FranaszekRadośni
134TP Paweł FranaszekRadośni
135TP Sandra PańczyszynRadośni
136OPENK Kasia FolandMłody inov-8
137AK Alicja FolandMłody inov-8
138AM Tymon FolandMłody inov-8
139BK Michalina MielczarskaSP 65 Warszawa
140BM Olle PalikotSP 65 Warszawa
141OPENM Marcin MarcinkiewiczKU AZS WAT Warszawa
142AK Lena MarcinkiewiczSzkoła Podstawowa 205
143OPENK Agnieszka Wojciechowiczadidas Runners Warsaw
144OPENM Leszek Herman IżyckiICM Warszawa