Zgłoszenia
ZZK Niewiadoma
26 stycznia 2020, Olszewnica Nowa, Stadnina Koni.

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  A  B  C  Abd  Bbd  Cbd  Cmix

NrKat.ZawodnikZespół
1B Piotr WałachowskiLegionowo
2C Janusz WałachowskiPUKS Nowy Dwór Mazowiecki
3Cbd Kamil LesiszUNTS Warszawa
4Cmix Michal MarteWAT Warszawa
5B Ula TrykozkoTeam 360º
6Cbd Jagoda FilipczakPUKS
7A Anna PilipczukWarszawa
8A Marcin PilipczukWarszawa
9A Roman LendzioszekIndywidualnie
10C Michał LendzioszekIndywidualnie
11A Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
12Cbd Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
13B Grzegorz WójtowiczUNTS Warszawa
14B Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
15B Danuta MroczekMrokBnO
16B Andrzej MroczekMrokBnO
17B Grzegorz DolińskiBKS WATAHA Warszawa
18C Ines WojciechowskaMichałów Reginów
19Cmix Tomasz MichalakUNTS Warszawa
20Cmix Kacper MichalakUNTS Warszawa
21C Jan AntonowiczUNTS Warszawa
22Cbd Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
23B Jerzy AntonowiczJózefosław
24C Inese PurmalePurva Puce
25C Andrzej KrochmalKS Spójnia Warszawa
26B Anna OlbrychtOLBnO
27C Janusz OlbrychtOLBnO
28C Andrzej KrupińskiPUKS NDM
29C Andrzej GłowackiMłody vs Stary
30A Aleksandra GłowackaMłody vs Stary
31A Dominik GłowackiMłody vs Stary
32A Malwina GłowackaMłody vs Stary
33C Tomasz ŁaskiKInO Stowarzysze
34B Renata ŁaskaKInO Stowarzysze
35B Małgorzata WołekUNTS Warszawa
36Bbd Andrzej WołekUNTS Warszawa
37C Stanisław WołekUNTS Warszawa
38A Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
39B Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
40Cmix Piotr ZającKU AZS WAT Warszawa
41Cbd Mateusz MioduszewskiUKA
42Cmix Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
43C Zuzanna KubickaUNTS Warszawa
44Bbd Ewa MisiaczekKB Galeria Warszawa
45Cmix Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport
46Cmix Mariya PolishchukUNTS Warszawa
47C Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
48B Małgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
49C Sylwester PrzybyłaKU AZS WAT Warszawa
50C Mariusz WojciechowskiMichałów Reginów
51B Piotr WieczorekWarszawa
52Cmix Natalia FilipczakPUKS Młode Orły
53B Michał FilipczakPUKS Młode Orły
54C Sławomir SypułaUnts
55C Katarzyna SypułaUnts
56Cmix Jan BednarskiUNTS Warszawa
57Cmix Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
58Cbd Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
59C Alicja TurczyńskaKU AZS WAT Warszawa
60C Sonia KubickaPUKS Młode Orły
61B Tomasz KubickiPUKS Młode Orły
62Cbd Ewa WołekUNTS Warszawa
63B Marzena WąsiewiczTeam 360
64B Urszula WąsiewiczTeam 360
65C Jerzy WąsiewiczTeam 360
66C Piotr WąsiewiczTeam 360
67B Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º
68Cbd Zbigniew Wrzosekzbych
69Cbd Konrad BartnikKU AZS WAT Warszawa
70A Michał ŚwitałaUNTS
71Cmix Bartłomiej KrasuskiTeam 360
72Cbd Krzysztof SokalskiKU AZS WAT Warszawa
73C Paweł PiekarskiBravehearts Legionowo
74B Filomena ChabieraUNTS Warszawa
75Cbd Tomasz ChabieraUNTS Warszawa
76C Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
77B Bartosz StopczyńskiBKS Wataha Warszawa
78A Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
79A Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
80B Mieczysława PakulskaBKS Wataha Warszawa
81Cbd Przemysław WitczakDreamtime Trails
82B Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
83B Katarzyna KozłowskaPUKS Młode Orły
84B Tosia MianowskaUNTS Warszawa
85B Rafał MianowskiUNTS Warszawa
86B Dorota MianowskaUNTS Warszawa
87A Szymon PilipczukWarszawa