Zgłoszenia
WOM w klasycznym BnO / V Puchar Bielan w BnO
20 października 2019, Białobrzegi, Gm. Nieporęt

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  K10  K12  K14  K16  K18  K21  K35  K45  K55+  M10  M12  M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55  M65+  M85  OPEN

NrKat.ZawodnikZespół
1K10 Natalia PakulskaMościska
2K21 Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
3M21 Tadeusz PiłkowskiOK!Sport Warszawa
4M12 Roman LendzioszekWarszawa
5M35 Michał LendzioszekWarszawa
6K21 Ewa WołekUNTS Warszawa
7M21 Piotr WałachowskiLegionowo
8M45 Marek DrągowskiOK Sport
9M55 Andrzej KonstanciakOK Sport
10K45 Ula TrykozkoTeam 360º
11K21 Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport
12OPEN Mieczysława PakulskaMościska
13K21 Ilona ŚliwczyńskaTeam 360
14M45 Igor BłachutTeam 360
15M12 Michał ŚwitałaUNTS Warszawa
16K12 Lena SzerlingUNTS Warszawa
17M12 Olaf HajkowiczUNTS Warszawa
18K10 Karina DziadoszUNTS Warszawa
19M10 Aleksander LeśniakUNTS Warszawa
20M10 Mateusz MalinowskiUNTS Warszawa
21K12 Julia ZiębaUNTS Warszawa
22M55 Andrzej WołekUNTS Warszawa
23M16 Stanisław WołekUNTS Warszawa
24K55+ Małgorzata WołekUNTS Warszawa
25M45 Artur StaszakUNTS Warszawa
26M55 Janusz OlbrychtOLBnO
27M21 Maciej GórskiKW Warszawa
28K35 Anna SzewczykowskaTeam 360
29K45 Magdalena WańczykPUKS Młode Orły
30K35 Monika MarcinkiewiczPUKS Młode Orły
31K21 Jagoda FilipczakPUKS Młode Orły
32K16 Maja MajewskaPUKS Młode Orły
33K16 Paulina KwiecieńPUKS Młode Orły
34K16 Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły
35K10 Maria KmiecińskaPUKS Młode Orły
36M65+ Stanisław WasilewskiPUKS Młode Orły
37M55 Janusz WałachowskiPUKS Młode Orły
38M12 Konrad KwiecińskiPUKS Młode Orły
39M12 Krzysztof SzostakowskiPUKS Młode Orły
40M10 Franciszek KmiecińskiPUKS Młode Orły
41OPEN Jadwiga MarcinkiewiczPUKS Młode Orły
42OPEN Henryk MarcinkiewiczPUKS Młode Orły
43K21 Iwona BorczykPUKS Młode Orły
44M21 Łukasz BorczykPUKS Młode Orły
45M10 Dawid BorczykPUKS Młode Orły
46M35 Paweł LendzioszekSpójnia Warszawa
47M12 Leszek LendzioszekSpójnia Warszawa
48M14 Antoni LendzioszekSpójnia Warszawa
49K10 Łucja LendzioszekSpójnia Warszawa
50K45 Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
51K16 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
52K16 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
53M45 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
54K55+ Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
55M12 Marcel JanusBKS Wataha Warszawa
56M10 Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
57K35 Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
58M35 Michał MaślankaBKS Wataha Warszawa
59M12 Mateusz MaślankaBKS Wataha Warszawa
60K35 Izabela MichalskaBKS Wataha Warszawa
61M12 Tomasz MichalskiBKS Wataha Warszawa
62M18 Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
63M45 Sławomir NowakowskiBKS Wataha Warszawa
64M12 Tymoteusz PachuckiBKS Wataha Warszawa
65M14 Filip PankiewiczBKS Wataha Warszawa
66M14 Kamil PołećBKS Wataha Warszawa
67M14 Bartosz StopczyńskiBKS Wataha Warszawa
68M12 Leonidas TufekcisBKS Wataha Warszawa
69M10 Aleksander TufekcisBKS Wataha Warszawa
70M10 Marcin StopczyńskiBKS Wataha Warszawa
71M12 Franciszek RekowskiBKS Wataha Warszawa
72K10 Marta PiotrowskaBKS Wataha Warszawa
73M12 Jan OgrodniczukBKS Wataha Warszawa
74M10 Grzegorz KiewraBKS Wataha Warszawa
75K12 Marianna MuniowskaBKS Wataha Warszawa
76M45 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
77M45 Bartłomiej KrasuskiTeam 360
78M45 Tomasz MichalakWarszawa
79M18 Kacper MichalakUNTS Warszawa
80M21 Dariusz WójcikOK!Sport
81M45 Mikołaj MieleckiSZ RP
82M35 Jan LenczowskiTeam 360 stopni
83M10 Krzysztof LenczowskiTeam 360 stopni
84M12 Adam LenczowskiTeam 360 stopni
85K18 Julia MianowskaUNTS Warszawa
86K45 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
87K12 Antonina MianowskaUNTS Warszawa
88M45 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
89M18 Bartłomiej OlszewskiUNTS Warszawa
90M16 Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
91K45 Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
92K21 Agnieszka KocińskaUMKS Orkan
93K10 Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
94OPEN Mariusz DarukWarszawa
95M10 Olgierd BłachutTeam 360
96OPEN Martyna Matuszczak1BPanc
97OPEN Paweł Szostak1BPanc Warszawa-Wesoła
98M55 Andrzej KrochmalKS Spójnia Warszawa
99M85 Mieczysław ZielczyńskiAtomy
100M85 Agnieszka DziatlikAtomy
101M16 Radosław GawryśBKS Wataha Warszawa
102K10 Maja ŻuchowskaBKS Wataha Warszawa
103K45 Anna BorzymBKS Wataha Warszawa
104K55+ Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
105M10 Marta SałataBKS Wataha Warszawa
106K55+ Barbara GlińskaUNTS Warszawa
107M10 Mateusz DubińskiTeam360
108M10 Juliusz MikoszaTeam360
109M10 Antoni MikoszaTeam360
110K10 Maja PawilonisTeam360
111K12 Natalia PawilonisTeam360
112M14 Jerzy WąsiewiczTeam 360
113K45 Marzena WąsiewiczTeam 360
114M45 Piotr WąsiewiczTeam 360
115K12 Urszula WąsiewiczTeam 360
116M85 Stanisław WysockiKS Spójnia Warszawa
117M12 Krzysztof SiekBKS Wataha Warszawa
118K10 Alicja HeftowiczBKS Wataha Warszawa
119M35 Tomasz ChabieraUNTS Warszawa
120M55 Ryszard ChachurskiKU AZS WAT Warszawa
121M12 Mieszko ChachurskiUNTS Warszawa
122M45 Zbigniew Wrzosekzbych
123M55 Przemysław Mossakowskisamodzielny