Zgłoszenia
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (13. runda)
26 października 2019, Warszawa, Międzylesie

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  ZIELONA  NIEBIESKA  CZERWONA  CZARNA

NrKat.ZawodnikZespółEtap
1NIEBIESKA Tomasz LeszczyńskiWarszawa1,2
2CZERWONA Damian KędziorekDKE1,2
3CZARNA Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2
4CZERWONA Bartłomiej KrasuskiTeam 3601,2
5ZIELONA Anna PilipczukWarszawa1,2
6ZIELONA Szymon PilipczukWarszawa1,2
7CZERWONA Marcin PilipczukWarszawa1,2
8ZIELONA Jerzy KalinowskiZjednoczone Praskie Siły Warszawa1,2
9NIEBIESKA Zenon BadzińskiWarszawa1,2
10NIEBIESKA Mariusz SiwiecWARSZAWA1
11ZIELONA Mariusz SiwiecWARSZAWA2
12NIEBIESKA Ula TrykozkoTeam 360º1,2
13NIEBIESKA Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2
14NIEBIESKA Michał RockiDERBY-201,2
15CZERWONA Alina FranaszekRadośni1,2
16CZERWONA Krzesimir FranaszekRadośni1,2
17CZERWONA Paweł FranaszekRadośni1,2
18CZERWONA Sandra PańczyszynRadośni1,2
19NIEBIESKA Jacek SadomskiUrząd Dzielnicy Warszawa Wawer M. St. Warszawa1,2
20ZIELONA Konrad JanowskiKS Spojnia Warszawa1,2
21ZIELONA Wojtek ZwolińskiZwolaki1,2
22ZIELONA Bartek ZwolińskiZwolaki1,2
23CZERWONA Mateusz ZwolińskiZwolaki1,2
24ZIELONA Jurek ZwolińskiZwolaki1,2
25ZIELONA Jola ZwolińskaZwolaki1,2
26CZERWONA Adam WroniakTeam 360º1,2
27NIEBIESKA Krzysztof WroniakTeam 360º1,2
28CZERWONA Hubert MikołajczykGS Biesiki1
29CZERWONA Małgorzata MikołajczykGS Biesiki1
30CZERWONA Stanisław MikołajczykGS Biesiki1
31ZIELONA Hubert MikołajczykGS Biesiki2
32ZIELONA Małgorzata MikołajczykGS Biesiki2
33ZIELONA Stanisław MikołajczykGS Biesiki2
34CZARNA Grzegorz H MarcinkiewiczNasz BIKE Team1,2
35NIEBIESKA Olivier MarcinkiewiczNasz BIKE Team1,2
36NIEBIESKA Alicja MarcinkiewiczNasz BIKE Team1,2
37NIEBIESKA Janusz OlbrychtOLBnO2
38CZARNA Dariusz BogumiłTeam 360º1,2
39CZERWONA Bartłomiej JachymekJacekBiega Running Team2
40NIEBIESKA Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º1,2
41CZARNA Rafał BeneszŻółwik1,2
42CZERWONA Kamila BernadyWarszawa1
43CZERWONA Kinga BernadyWarszawa1
44CZERWONA Joanna Łukaszewicz-BernadyWarszawa1
45CZERWONA Krzysztof BernadyWarszawa1
46ZIELONA Kamila BernadyWarszawa2
47ZIELONA Kinga BernadyWarszawa2
48ZIELONA Joanna Łukaszewicz-BernadyWarszawa2
49ZIELONA Krzysztof BernadyWarszawa2
50ZIELONA Monika GaczyńskaPruszków1,2
51ZIELONA Tomasz BorejkoTiPi1,2
52ZIELONA Paulina BorejkoTiPi1,2
53ZIELONA Karolina BorejkoTiPi1,2
54CZERWONA Andrzej KrochmalKS Spójnia Warszawa1,2
55CZERWONA Leszek MaliszewskiStryki-Byki1,2
56ZIELONA Natalia MaliszewskaOtwock1,2
57CZERWONA Piotr RydzewskiINDYWIDUALNIE MAZOWSZE1,2
58CZERWONA Adam FolandMłody inov-81,2
59CZERWONA Kasia FolandMłody inov-81
60NIEBIESKA Kasia FolandMłody inov-82
61ZIELONA Rysio StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa1,2
62ZIELONA Michał StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa1,2
63ZIELONA Franciszek StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa1,2
64ZIELONA Tadeusz StaszkiewiczUKS Falenica Warszawa1,2
65ZIELONA Małgorzata GawędzkaUKS Falenica Warszawa1,2
66CZARNA Bartosz Niebielski Jr.UKS Falenica Warszawa1,2
67CZERWONA Bartosz NiebielskiUKS Falenica Warszawa1,2
68CZARNA Sławomir KielakUKS Falenica Warszawa1,2
69CZARNA Igor KielakUKS Falenica Warszawa1,2
70CZERWONA Jerzy WąsiewiczTeam 3601,2
71NIEBIESKA Marzena WąsiewiczTeam 3601,2
72CZERWONA Piotr WąsiewiczTeam 3601,2
73ZIELONA Urszula WąsiewiczTeam 3601,2
74CZARNA Piotr BuciakTeam 360º1,2
75CZERWONA Kazimierz MakiełkaWarszawa1,2
76NIEBIESKA Alida SzymańskaUKS Falenica Warszawa1,2
77CZERWONA Adam SzymańskiUKS Falenica Warszawa1,2
78CZARNA Adam WojciechowskiPiastów1,2
79ZIELONA Norman SzymańskiUKS Falenica Warszawa1,2
80NIEBIESKA Filip JanowskiSpójnia Warszawa1,2
81CZERWONA Piotr JanowskiSpójnia Warszawa1,2
82CZERWONA Katarzyna PolakTeam 360º1,2
83CZARNA Karolina MateraWarszawa1,2
84CZARNA Rafał MateraWarszawa1,2
85CZARNA Marcin ProkopDXC1,2
86CZARNA Maciej ProkopDXC1,2