Zgłoszenia
IX Przejście Smoka
12 - 14 października 2018, Człekówka

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  TP/TD  TT/TM  TU/TJ  TZ

NrKat.ZawodnikZespół
1TZ Andrzej KaimStowarzyszony Celestynów 2
2TU/TJ Izabella KaimStowarzyszony Celestynów 1
3TT/TM Anna Kazimierczukanizet
4TP/TD Anna GóreckaKTM PTTK O/"Ursus"
5TP/TD Andrzej MikołajczykKTM PTTK O/"Ursus"
6TZ Przemysław WitczakDreamtime Trails
7TZ Marek PielaKlub InO Stowarzysze
8TP/TD Krzysztof WitkowskiUKS Wesoła Szkoła SP 174 Warszawa
9TP/TD Piotr WitkowskiUKS Wesoła Szkoła SP 174 Warszawa
10TU/TJ Bartek WitkowskiPiękni i Młodzi
11TU/TJ Roman ZającDo celu
12TU/TJ Marek DrożdżDo celu
13TP/TD Paweł CichawaPTTK Otwock
14TP/TD Małgorzata CichawaPTTK Otwock
15TP/TD Marzena CichawaPTTK Otwock
16TZ Ania NatusiewiczKlub InO Stowarzysze
17TZ Tomasz LisickiAP Warszawa
18TZ Piotr LisickiAP Warszawa
19TU/TJ Wojciech OwczarekHuragan Rakowiec
20TU/TJ Marek PraczHuragan Rakowiec
21TZ Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław
22TZ Joanna PuternickaOrientop Wrocław
23TT/TM Agata MijewskaAgi dwie i jedna nie
24TT/TM Agnieszka KupiecAgi dwie i jedna nie
25TT/TM Beata SawickaAgi dwie i jedna nie
26TT/TM Weronika KaczorSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
27TT/TM Zosia BrzozowiecSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
28TU/TJ Wojciech DrozdaHKT "TREP" PTTK
29TU/TJ Anna MalanowskaBemowo Orienteering Team
30TU/TJ Adam KrochmalBemowo Orienteering Team
31TT/TM Joanna LewandowskaWiatr we włosach
32TT/TM Katarzyna RojekWiatr we włosach
33TT/TM Wojciech RojekWiatr we włosach
34TU/TJ Sławomir OtapWarszawa
35TP/TD Robert GromekHeHe Team
36TP/TD Dobromir GromekHeHe Team
37TU/TJ Bożena BogdanowiczKliniska
38TU/TJ Daniel HalickiKliniska
39TU/TJ Danuta PolusKliniska
40TT/TM Mateusz TyszkiewiczKliniska
41TT/TM Karolina MikuśKliniska
42TT/TM Paweł BekerKliniska
43TT/TM Jakub KupskiKliniska
44TZ Paweł SłomkaTeam360
45TZ Magdalena Gruziel-SłomkaTeam360
46TP/TD Kamil BetaKliniska
47TP/TD Marcel PiotrowiczKliniska
48TP/TD Mateusz SawickiKliniska
49TP/TD Julia BalcerzakKliniska
50TP/TD Maja NapierajKliniska
51TP/TD Amelia NapierajKliniska
52TP/TD Anna BraziulKliniska
53TP/TD Aleksandra TomaszewskaKliniska
54TP/TD Agata DenderskaKliniska
55TP/TD Kajetan KociubaKliniska
56TP/TD Mateusz ŻuchowskiKliniska
57TP/TD Filip TyszkiewiczKliniska
58TP/TD Filip BanachKliniska
59TT/TM Ewa Widłak-KaimCHPD
60TT/TM Jakub DąbrowskiSKKT PTTK 101, Warszawa
61TT/TM Błażej DąbrowskiSKKT PTTK 101, Warszawa
62TT/TM Mariusz KuczmańskiSKKT PTTK 101, Warszawa
63TT/TM Aleksander ZwolińskiSKKT PTTK 101, Warszawa
64TT/TM Natalia SawickaSKKT PTTK 101, Warszawa
65TT/TM Irek PluraSKKT PTTK 101, Warszawa
66TT/TM Beata PlutaSKKT PTTK 101, Warszawa
67TP/TD Oleksandr FutkaKliniska
68TU/TJ Mateusz SieńkoBabin
69TZ Marek MajewskiZaszyci
70TZ Magdalena WelcZaszyci
71TP/TD Mateusz PaszekZPO Kołbaskowo / North Team Szczecin
72TP/TD Rafał LachowiczNorth Team Szczecin
73TP/TD Marek RosiekNorth Team Szczecin
74TP/TD Hubert KorpaczewskiZPO Kołbaskowo
75TP/TD Michał BonowiczZPO Kołbaskowo
76TZ Tomasz PaszekNorth Team Szczecin
77TU/TJ Jakub HołyStefany
78TU/TJ Ula KomorowskaStefany
79TU/TJ Alida SzymańskaUKS Falenica
80TU/TJ Adam SzymańskiUKS Falenica
81TZ Renata ŁaskaWytrzeszczone Niepoślipki
82TZ Tomasz ŁaskiWytrzeszczone Niepoślipki
83TU/TJ Krzysztof Łazowski ŁazowskiŁaziki KInO Stowarzysze
84TU/TJ Sylwia Klepczyńska KlepczyńskaŁaziki KInO Stowarzysze