Zgłoszenia
ORIENT 2023 z Dojściówką
22 stycznia 2023 (niedziela), Marki Glinianki

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  A-2.5  B-3  C-4  D-5  TZ  TU  TP

NrKat.ZawodnikZespół
1D-5 Kamil LesiszUNTS Warszawa
2D-5 Mateusz MioduszewskiTeam 360
3TU Joanna LasotaCzarna Owca
4TU Szymon TurLody Gofry Zapiekanki
5D-5 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
6TU Kaja CzerwińskaLody Gofry Zapiekanki
7D-5 Tadeusz PiłkowskiTeam 360º
8TU Maciej KamińskiLeśne Dziady
9TP Jacek ŁęgiewiczŚlepowrony
10TP Katarzyna ŁęgiewiczŚlepowrony
11TP Jagoda ŁęgiewiczŚlepowrony
12TP Krzysztof ŁęgiewiczŚlepowrony
13TP Jakub ŁęgiewiczŚlepowrony
14D-5 Bartłomiej KrasuskiTeam 360
15C-4 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
16C-4 Michał StępniakKotki Dorotki
17TZ Agnieszka WintrowiczOtwock
18TP Darek RajskiSzybkie kaczki
19TP Maks RajskiSzybkie kaczki
20TP Ula SobieskaSzybkie kaczki
21TP Grzegorz OpalińskiOpałki
22TP Emilia OpalińskaOpałki
23C-4 Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º
24D-5 Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
25D-5 Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
26C-4 Ilona ŚliwczyńskaTeam 360°
27D-5 Igor BłachutTeam 360°
28D-5 Maciej GórskiWarszawa
29TP Magdalena KubiakWarszawa
30TP Robert KubiakWarszawa
31TP Przemek KubiakWarszawa
32TP Radek KubiakWarszawa
33TP Wojtek KubiakWarszawa
34A-2.5 Janina MioduszewskaTeam 360
35C-4 Dariusz ZebrowskiOk Sport
36D-5 Tomasz ŁaskiKInO STOWRZYSZE
37A-2.5 Olaf KacprzyckiOlo Solo
38TP Olaf KacprzyckiOlo Solo
39TP Beata SułkowskaBetix
40A-2.5 Józef KmiecińskiKOS Azymut
41TP Konrad JanowskiGSMnO Wyjątkowi Warszawa
42TZ Paweł RozwadowskiKino Stowarzysze
43D-5 Grzegorz KitaWarszawa
44TP Bożena BartnikKU AZS WAT Waszawa
45C-4 Bożena BartnikKU AZS WAT Waszawa
46TZ Sławomir FrynasSF
47B-3 Sławomir FrynasSF
48D-5 Marcin PilipczukTeam 360
49C-4 Ula TrykozkoTeam 360
50A-2.5 Iza Jeżakindywidualnie
51A-2.5 Alicja Jeżakindywidualnie
52C-4 Dorota WardeckaUNTS Warszawa
53TP Grzegorz KitaSMP
54A-2.5 Piotr WolnyWKS Wawel
55B-3 Maciej WolnyWKS Wawel
56C-4 Zofia KosińskaWKS Wawel
57TU Tomasz GronauTargówek
58C-4 Bogna WróblewskaOK!sport
59D-5 Tadeusz WróblewskiOK!sport
60TZ Kamil PolokInFemto
61D-5 Sylwester PrzybyłaKU AZS WAT Warszawa
62C-4 Bartosz NiebielskiUKS Falenica
63TU Mariusz SiwiecGłusi & KInO Stowarzysze
64TP Agata ŁaskaSpółka A
65TP Kuba JagiełłoZimowi grzybiarze
66TP Olga JagiełłoZimowi grzybiarze
67A-2.5 Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
68C-4 Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
69C-4 Krzysztof KuźmaBKS Wataha Warszawa
70A-2.5 Krzysztof LenczowskiTeam 360
71B-3 Adam LenczowskiTeam 360
72D-5 Jan LenczowskiTeam 360
73TZ Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
74D-5 Kinga GórskaOK! Sport Warszawa
75C-4 Agnieszka DarukOK! Sport Warszawa
76C-4 Mariusz DarukWarszawa
77D-5 Maciej RogalskiBKS Wataha Warszawa
78A-2.5 Wiktoria RogalskaBKS Wataha Warszawa
79TP Katarzyna GajewskaKotoNarciarz
80TP Julia GajewskaKotoNarciarz
81TP Marcin GajewskiKotoNarciarz
82TP Krzysztof GajewskiKotoNarciarz
83TU Dariusz MazurekDaro Zagubiony
84C-4 Karina DanilukBKS Wataha
85C-4 Piotr DanilukMińsk Mazowiecki
86B-3 Leszek RosaBóbr Tłuszcz
87TU Mateusz DuszyńskiWarszawa
88TP Zbigniew BohdanowiczNaleśniki z piekła
89TP Miłosz BohdanowiczNaleśniki z piekła
90TP Kaja BohdanowiczNaleśniki z piekła
91D-5 Piotr WieczorekTeam 360
92TP Adam KrochmalBemowo Orienteering Team
93TP Julian KrochmalBemowo Orienteering Team
94TP Izabela RutkowskaBemowo Orienteering Team
95B-3 Marzena WąsiewiczTeam 360
96B-3 Urszula WąsiewiczTeam 360
97C-4 Piotr WąsiewiczTeam 360
98D-5 Jerzy WąsiewiczTeam 360
99TP Cezary JędrzejewskiPędzące Żółwie
100TP Natalia JędrzejewskaPędzące Żółwie
101TP Kamila JędrzejewskaPędzące Żółwie
102A-2.5 Anna OlbrychtOLBnO
103C-4 Janusz OlbrychtOLBnO
104TZ Andrzej KaimStowarzyszony Celestynów
105A-2.5 Maria HnatkówTeam 360
106B-3 Olgierd BłachutTeam 360
107D-5 Przemysław WitczakDreamtime Trails
108TP Przemysław WitczakDreamtime Trails
109B-3 Jakub BuczmaTeam 360°
110A-2.5 Lena BuczmaTeam 360°
111D-5 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
112B-3 Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
113D-5 Leonidas TufekcisBKS Wataha Warszawa
114C-4 Adam WroniakTeam 360°
115C-4 Barbara GwiazdaPruszków
116C-4 Agnieszka Świerczewska-GwiazdaPruszków
117D-5 Marek KalicińskiWarszawa
118D-5 Artem TimakovKoVal & Vagon
119C-4 Valentina TerehovaKoVal & Vagon
120TZ Mariusz PietrzakPiastów
121TZ Roman PietrzakWarszawa
122A-2.5 Konrad JanowskiKOS Warszawa
123C-4 Katarzyna ParfianowiczWarszawa
124C-4 Marcin ParfianowiczWarszawa
125TZ Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
126TP Grzegorz BańkowskiWarszawa
127TZ Piotr LisickiAP Warszawa
128TZ Alan LisickiAP Warszawa
129TP Ewa BańkowskaWarszawa
130TU Kuli BańkowskiWarszawa
131TU Mateusz BańkowskiWarzawa
132D-5 Aleksander PęszyńskiBKS Wataha Warszawa
133D-5 Rafał BeneszTeam360
134C-4 Anita SzymańskaCzaCzaCza
135D-5 Igor ObernikhinTeam 360
136B-3 Piotr ObernikhinTeam 360
137A-2.5 Stefan ObernikhinTeam 360
138C-4 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
139C-4 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
140D-5 Alex ObernikhinTeam 360
141B-3 Sławomir KupiszBKS Wataha
142C-4 Joanna KupiszBKS Wataha Warszawa
143D-5 Wojciech KupiszBKS Wataha Warszawa
144C-4 Jewgenij SzaternikWarszawa
145TU Tomasz ŻukWarszawa
146TU Magdalena SikorskaWarszawa