Zgłoszenia
Podkurek-Podsumowanie Sezonu BnO 2022
6 listopada 2022 (niedziela), Malcanów

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  TZ  TU  TP  BnO45  BnO60

NrKat.ZawodnikZespół
1BnO60 Aleksandra NitschUNTS Warszawa
2BnO60 Joanna NitschUNTS Warszawa
3BnO60 Kamil LesiszUNTS Warszawa
4TZ Marcin SzajkoEV Szajko
5TU Joanna LasotaCzarna Owca
6BnO45 Artur MajewskiPUKS Młode Orły
7BnO60 Anna MalanowskaIdę, bo mogę/ Klub InO STOWARZYSZE
8BnO60 Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
9BnO60 Tomasz ŁaskiKlub InO Stowarzysze
10TP Katarzyna GajewskaKotoNarciarz
11TP Krzysztof GajewskiKotoNarciarz
12TP Julia GajewskaKotoNarciarz
13TP Marcin GajewskiKotoNarciarz
14TU Armin PastuszyńskiWarszawa
15TZ Adam KrochmalBemowo Orienteering Team
16BnO45 Malwina DrągowskaOK!Sport
17TU Jakub GacPiK
18TU Piotr GacPiK
19BnO60 Dariusz ZebrowskiOtwock
20BnO60 Tadeusz PiłkowskiTeam 360º
21TZ Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
22BnO60 Ula TrykozkoTeam 360º
23BnO60 Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport
24BnO60 Marcin StefaniakOK!Sport
25BnO45 Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły
26BnO45 Stanisław WasilewskiPUKS Młode Orły
27BnO60 Wojciech DudekPUKS Młode Orły
28BnO45 Izabela DudekPUKS Młode Orły
29BnO60 Artur KmiecińskiPUKS Młode Orły
30BnO45 Magdalena WańczykPUKS Młode Orły
31BnO45 Franek KmiecińskiKOS Azymut
32TU Michał StępniakKotki Dorotki
33TU Anna GłowackaNiesporczaki
34TU Grzegorz MichalakNiesporczaki
35BnO45 Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
36TU Mariusz SiwiecGłusi & KInO Stowarzysze
37BnO60 Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
38BnO60 Łukasz SenderekMgliste pojęcie
39BnO60 Jerzy ParzewskiKU AZS WAT Warszawa
40BnO45 Krzysztof SzostakowskiKOS Azymut
41BnO60 Zuzanna SzramaPUKS Młode Orły
42BnO60 Dariusz SzramaPUKS Młode Orły
43BnO60 Robert FilipekPUKS Młode Orły
44BnO45 Grażyna FilipekPUKS Młode Orły
45BnO45 Konrad JanowskiKOS Warszawa
46TP Cezary JędrzejewskiSokoły Wędrowne
47BnO60 Mateusz MioduszewskiTeam 360
48BnO45 Janina MioduszewskaTeam 360
49BnO60 Władysław MioduszewskiTeam 360
50BnO45 Marek DragowskiOK Sport
51BnO45 Andrzej KonstanciakOK Sport
52BnO45 Marta SipakPUKS Młode Orły
53BnO45 Kacper SipakKOS Azymut
54TU Tomasz GronauTargówek
55TZ Kamil PolokInFemto
56BnO60 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
57TP Paweł PodgruszewskiMiędzychód
58TP Jakub PodgruszewskiMiędzychód
59TP Lena PodgruszewskaMiędzychód
60TP Alan ParulskiMiędzychód
61BnO60 Przemysław SzczygielskiTeam 360
62TP Magdalena JóźwikPendzonce ślimaki
63TP Jędrzej JóźwikPendzonce ślimaki
64TP Paweł JóźwikPendzonce ślimaki
65BnO45 Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
66BnO60 Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
67BnO60 Grzegorz WójtowiczUNTS Warszawa
68BnO60 Sławomir SypułaWarszawa
69BnO60 Katarzyna Sypuła-PaciorekTeam 360
70BnO45 Barbara GórskaUNTS Warszawa
71BnO45 Łukasz DzwonkowskiUKS Osir Góra Kalwaria
72BnO45 Olga WasilewskaUKS Osir Góra Kalwaria
73BnO60 Mikołaj WasilewskiUKS Osir Góra Kalwaria
74BnO60 Lech TrzpilOKS!PORT
75BnO60 Adrianna FilipiakKS Hades Poznań
76TU Leszek MaliszewskiM
77TU Natalia MaliszewskaM
78BnO60 Piotr DrągowskiOK!Sport
79TP Konrad JanowskiGSMnO Wyjątkowi Warszawa
80BnO45 Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
81BnO60 Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
82BnO60 Karol DąbrowskiUKS Osir Góra Kalwaria
83BnO45 Maria ZbrośUKS Osir Góra Kalwaria
84BnO60 Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa
85TU Magdalena SikorskaZminioj gocie po powrocie
86TU Tomasz ŻukZminioj gocie po powrocie
87BnO60 Aleksandra DoboszUKS Osir Góra Kalwaria
88BnO60 Paulina DzwonkowskaUKS Osir Góra Kalwaria
89BnO60 Patryk GórskiUKS Osir Góra Kalwaria
90BnO45 Seweryn GórskiUKS Osir Góra Kalwaria
91BnO60 Marta KasprzykUKS Osir Góra Kalwaria
92TP Tomasz SkowrońskiTSA
93BnO60 Kacper MichalakUNTS Warszawa
94BnO60 Tomasz MichalakUNTS Warszawa
95BnO60 Dorota WardeckaUnts
96BnO60 Alicja JeżakIndywidualnie
97BnO60 Iza JeżakIndywidualnie
98BnO60 Michał SzerlingWarszawa
99TU Dariusz MazurekDaro Zagubiony
100TU Ania NatusiewiczIdę tam gdzie lubię
101BnO45 Anna OlbrychtOLBnO
102BnO60 Janusz OlbrychtOLBnO
103BnO45 Malgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
104BnO60 Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
105TU Marek PielaŚwinka Falenicka z futrzakiem
106BnO45 Marcin ParfianowiczWarszawa
107BnO45 Katarzyna ParfianowiczWarszawa
108TP Piotr ZgodaKInO Skróty Radom
109TP Wojciech ZgodaKInO Skróty Radom
110TP Krzysztof ZgodaKInO Skróty Radom
111BnO60 Kacper PodworskiUKS OSiR Góra Kalwaria
112BnO45 Martyna KosińskaUNTS
113BnO45 Jolanta WysockaUKS Kometa Gliwice
114BnO45 Antoni WasilewskiUKS Osir Góra Kalwaria
115TU Olaf KacprzyckiOlo Solo
116BnO45 Olaf KacprzyckiOlo Solo
117BnO60 Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
118BnO60 Izabela MichalskaBKS Wataha Warszawa
119BnO45 Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
120BnO45 Wojciech KupiszBKS Wataha Warszawa
121BnO45 Joanna KupiszWarszawa
122BnO45 Sławomir KupiszWarszawa
123TP Zbigniew BohdanowiczKiełbasy Sojowe
124TP Kaja BohdanowiczKiełbasy Sojowe
125TP Miłosz BohdanowiczKiełbasy Sojowe
126TP Agata MalczewskaKlub Ino Skróty Radom
127TZ Przemysław WitczakDreamtime Trails
128BnO60 Ilona PowichrowskaUKS Osir Góra Kalwaria
129BnO60 Maks SobiepanekUKS Osir Góra Kalwaria
130BnO45 Marcel SobiepanekUKS Osir Góra Kalwaria
131BnO60 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
132BnO60 Brunon GóralskiUNTS Warszawa
133BnO60 Jan TywonekUKS OSiR Góra Kalwaria
134TU Adam MichalskiKS Hała
135BnO60 Mieczysława PakulskaBKS Wataha Warszawa
136BnO45 Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
137BnO45 Julian CzernickiUNTS Warszawa
138BnO45 Leonidas TufekcisBKS Wataha Warszawa
139BnO45 Witold SzczecińskiWataha
140BnO60 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
141BnO60 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
142BnO45 Arina ShvetsUNTS Warszawa
143TP Franciszek Pokora295 WDH Płomień
144BnO45 Marzena WąsiewiczTeam 360
145BnO60 Urszula WąsiewiczTeam 360
146BnO60 Jerzy WąsiewiczTeam 360
147BnO60 Piotr WąsiewiczTeam 360
148TP Beata PlutaMKT
149TP Irek PlutaMKT
150TP Helene PotomskiMKT
151BnO60 Dawid GładeckiUKS Osir Góra Kalwaria
152BnO45 Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
153BnO45 Joanna SałackaUNTS Warszawa
154BnO45 Bolesław SałackiUNTS Warszawa
155BnO45 Jadwiga SałackaUNTS Warszawa
156TZ Leszek Herman-Iżycki-
157BnO45 Aleksander WolszczakWarszawa
158BnO60 Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º
159BnO60 Igor ObernikhinTeam 360
160BnO60 Filomena ChabieraUNTS Warszawa
161BnO60 Tomasz ChabieraUNTS Warszawa
162TU Maciej SzpindlerJózefów
163TU Ignacy SzpindlerJózefów
164BnO60 Mikołaj MaciejewskiBKS Wataha Warszawa
165BnO45 Tadeusz PatejkoKOS Warszawa
166BnO45 Maja SzindlerUNTS Warszawa
167BnO45 Diana ChilimoniukUKS Warszawa Falenica
168BnO60 Paweł ChilimoniukUKS Warszawa Falenica
169BnO60 Karol CwalinaOK!Sport Warszawa
170TP Bartłomiej SobczukChłopcy z pod Smugu
171TP Kacper ŚrodowskiChłopcy z pod Smugu
172TP Szymon ŚrodowskiChłopcy z pod Smugu
173BnO60 Bartosz TyczyńskiKInO Skróty Radom/Niepołomice
174TP Katarzyna WąsowiczNiepołomice
175BnO60 Wojciech WyczółkowskiUNTS Warszawa
176BnO60 Grzegorz WyczółkowskiUNTS Warszawa
177TP Anna SkowrońskaTSA
178TZ Tomasz LisickiAP Warszawa
179TZ Piotr LisickiAP Warszawa
180BnO45 Patrycja PatejkoKOS Warszawa
181BnO60 Przemysław PatejkoKOS Warszawa
182TP Kamil Opiela + 2Kamcio
183TP NN OpielaKamcio
184TP NN Opiela Ii + 2Kamcio II
185TP NN Opiela IiKamcio II
186TU Wiktor MarczakHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
187BnO60 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
188BnO45 Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
189TZ Michał SegitWarszawa
190TP Franciszek Pokora (+15)295 WDH Płomień/Sulima
191BnO45 Marek MarszałekWarszawa
192BnO45 Grzegorz WojdaUNTS Warszawa
193BnO45 Katarzyna WojdaUNTS Warszawa
194BnO45 Szczepan GajdaUNTS Warszawa
195BnO45 Ignacy GajdaUNTS Warszawa
196BnO60 Agnieszka MazurekUNTS Warszawa
197BnO60 Tosia MianowskaUNTS Warszawa
198BnO60 Fila ChabieraUNTS Warszawa
199TP Ryszard WilkWarszawa
200TP Bogdan ZiółkowskiWarszawa
201TU Maciej KamińskiWarszawa
202BnO45 Jakub BuczmaTeam 360
203BnO45 Lena BuczmaTeam 360
204BnO60 Zuzanna MalanowskaKInO Stowarzysze
205BnO45 Jacenty ŁapanowskiAZS WAT Warszawa
206TP Jakub JagiełłoWarszawa
207TP Olga JagiełłoWarszawa