Zgłoszenia
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (6. runda)
25 - 26 czerwca 2022 (sobota - niedziela), Warszawa, Falenica & Aleksandrów

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  ZIELONA  NIEBIESKA  CZERWONA  CZARNA

NrKat.ZawodnikZespółEtap
1CZARNA Bartłomiej KrasuskiTeam 3601,2,3,4
2NIEBIESKA Maciej SzczęśniakŻab Team2,4
3NIEBIESKA Dorota KamińskaŻab Team2,4
4NIEBIESKA Teodor MikulskiCiapatki2
5CZERWONA Teodor MikulskiCiapatki4
6ZIELONA Juliusz MikulskiCiapatki1,3
7ZIELONA Jędrzej BolekBolki4
8ZIELONA Luiza BolekBolki4
9ZIELONA Leon BolekBolki4
10ZIELONA Marcel BolekBolki4
11ZIELONA Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2,3,4
12CZARNA Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2,3,4
13NIEBIESKA Urszula TrykozkoTeam 360º1,2,3,4
14CZARNA Damian HylaUKS Kometa Gliwice1,2
15CZERWONA Aleksandra SzaturskaUKS Falenica1,2
16CZARNA Michał MalinowskiUKS Falenica1,2,3,4
17ZIELONA Konrad JanowskiKOS Warszawa1,2,3,4
18NIEBIESKA Alida SzymańskaUKS Falenica1,2,3,4
19CZERWONA Adam SzymańskiUKS Falenica1,2,3,4
20CZERWONA Norman SzymańskiUKS Falenica1,2,3,4
21ZIELONA Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze1,2,3,4
22ZIELONA Jurek ZwolińskiUKS Falenica1,2
23ZIELONA Bartek ZwolińskiUKS Falenica1,2
24NIEBIESKA Jola ZwolińskaUKS Falenica1,2
25CZERWONA Mateusz ZwolińskiUKS Falenica1,2
26CZERWONA Piotr WieczorekTeam 3603,4
27NIEBIESKA Mikołaj MichalakM&M1
28NIEBIESKA Robert MichalakM&M1
29CZERWONA Adam WroniakTeam 360°1,2,3,4
30CZERWONA Damian KędziorekUKS Falenica1,2
31CZARNA Rafał BeneszTeam3603,4
32NIEBIESKA Małgorzata MikołajczykRóżowe Gobliny1,3
33NIEBIESKA Stanisław MikołajczykRóżowe Gobliny1,3
34NIEBIESKA Hubert MikołajczykRóżowe Gobliny1,3
35ZIELONA Małgorzata MikołajczykRóżowe Gobliny2,4
36ZIELONA Stanisław MikołajczykRóżowe Gobliny2,4
37ZIELONA Hubert MikołajczykRóżowe Gobliny2,4
38CZARNA Filip JanowskiUKS Falenica1,2,3,4
39CZERWONA Piotr JanowskiKOS Warszawa1,2,3,4
40NIEBIESKA Sergiej SidorovUKRAINA1,2,3,4
41CZARNA Piotr BuciakTeam 360º1,2,3,4
42NIEBIESKA Alina FranaszekRadośni1,2,3,4
43NIEBIESKA Krzesimir FranaszekRadośni1,2,3,4
44NIEBIESKA Paweł FranaszekRadośni1,2,3,4
45NIEBIESKA Sandra PańczyszynRadośni1,2,3,4
46CZERWONA Oleg FedosikWarszawa4
47CZARNA Przemysław WitczakDreamtime Trails1,2
48CZERWONA Przemysław WitczakDreamtime Trails3,4
49CZERWONA Andrzej KrochmalKOS Warszawa3,4
50CZERWONA Karolina PacekWarszawa1,2,3,4
51NIEBIESKA Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º1,2
52CZERWONA Rafał MateraŻabia Wola2
53CZERWONA Karolina MateraŻabia Wola2
54ZIELONA Kamila BernadyWarszawa1,2,3,4
55ZIELONA Kinga BernadyWarszawa1,2,3,4
56ZIELONA Krzysztof BernadyWarszawa1,2,3,4
57NIEBIESKA Joanna Łukaszewicz-BernadyWarszawa4
58CZERWONA Urszula WąsiewiczTeam 3603,4
59ZIELONA Marzena WąsiewiczTeam 3601,2,3,4
60CZARNA Jerzy WąsiewiczTeam 3601,2,3,4
61CZERWONA Piotr WąsiewiczTeam 3601,2,3,4
62CZARNA Kamil PolokInFemto3,4
63ZIELONA Tymon FolandMłody inov-83,4
64NIEBIESKA Kasia FolandMłody inov-81,2,3
65ZIELONA Kasia FolandMłody inov-84
66CZERWONA Adam FolandMłody inov-81,2,3,4
67ZIELONA Jacek SadomskiWarszawa Urząd Dzielnicy M. St. Warszawy Wawer1,2,3,4
68ZIELONA Ignacy PawliszakUKS Falenica1,2,3,4
69NIEBIESKA Dominik PawliszakUKS Falenica1,2,3,4
70NIEBIESKA Paulina BorejkoTiPiK3
71CZERWONA Tomasz BorejkoTiPiK1,2,3
72CZARNA Dariusz BogumiłTeam 360º1,2,3,4
73CZARNA Tomasz Nitsch JrUNTS Warszawa1,2,3,4
74CZERWONA Aleksandra NitschUNTS Warszawa1,2
75CZERWONA Tomasz NitschUNTS Warszawa1,2,3,4
76NIEBIESKA Patrycja LejkWarszawa1,2,3,4