Zgłoszenia
XVIII Zimowe Biegi Górskie (wszystkie biegi)
8 stycznia - 19 marca 2022 (sobota - sobota), Warszawa, Falenica

Zgłoszenia wkrótce będą zamknięte. Zaloguj się żeby dodać lub zmienić zgłoszenie.

G10A - 10 km (3 pętle), deklarowany czas: do 46 minut, start: 11:00
G10B - 10 km (3 petle), start: 11:02
G10C - 10 km (3 petle), start: 11:04
G6 - bieg górski 6.66 km (2 pętle), start: 10:15
G3 - bieg górski 3.33 km (1 pętla), start: 10:20

Zapisy wyłącznie na cały cykl (stały numer startowy na wszystkie biegi).

Numer trzeba odebrać w dniach 7-10 grudnia 2021 w sklepie sportowym JacekBiega w Warszawie przy ul. Okaryny 7.

WSZYSTKIE  G10A  G10B  G10C  G6  G3

Kategoria: G10A, Limit: 100, Wolne: 0
Kategoria: G10B, Limit: 100, Wolne: 0
Kategoria: G10C, Limit: 100, Wolne: 0
Kategoria: G6, Limit: 100, Wolne: 0
Kategoria: G3, Limit: 100, Wolne: 9

NrKat.ZawodnikZespół
1G3 Ula TrykozkoTeam 360º
2G10B Bartłomiej KrasuskiTeam 360º
3G10A Krzysztof LisakBreaking3
4G10A Kamil ŻurawskiBieganiePoCzterdziestce
5G10B Jakub KrysiakTriWawa
6G10A Konrad PytkaNaprzód Młociny
7G10A Marcin Dąbrowskiobozybiegowe.pl
8G10A Dawid GładeckiUKS Osir Góra Kalwaria
9G10A Przemysław ŁohutkoNotopyk
10G10A Marcin SobczakTriWawa
11G10C Maciej BarcikowskiDESMI
12G10B Adam ImiołekBiegBosych.pl
13G10B Grzegorz JaworekMiG Team
14G10B Tomasz SzopaWarszawa
15G10A Paweł WalasekMarkowi Biegacze
16G10A Mirosław SujakMińsk Mazowiecki
17G10A Rafał StępniakMarkowi Biegacze
18G10C Adam DyczkowskiBR54
19G10B Michał ŁubianBluesoft
20G10A Rafał FabiszewskiKAZIKI
21G10A Piotr Czarnotawarszawa
22G10A Jakub RożekTeam 360º
23G10A Radek GozdekBieganiePoCzterdziestce
24G10B Marzena StefaniukA na co to komu potrzebne
25G10A Rafał BelkiewiczKabaty Ultra
26G10C Norbert SuchorzewskiWarszawa Falenica
27G10A Karol KąckiKingrunner ULTRA
28G10A Anna Górnicka-AntonowiczTeam 360
29G6 Renata GąsowskaVelo Łosie na Szosie
30G10B Przemysław CieślakBiegam Na Tarchominie
31G10C Andrzej DyczkowskiTKP
32G10B Zofia SękBieganiePoCzterdziestce
33G10B Przemysław Krajewski12tri.pl
34G3 Marcin WoźnyRozbiegany Wawer
35G10B RAFAŁ CzajkowskiEkobiegi
36G6 Mateusz IrackiStraż Pożarna
37G10B Robert WójcikWarszawa
38G10A Magdalena WielechowskaNaprzód Młociny
39G10B Monika Turczyńska12tri.pl
40G10B Katarzyna KropiakVege Runners
41G10A Piotr KowalczykKAZIKI
42G10B Andrzej KołodziejTriWawa
43G10A Paweł WilkStacja Grochów Team
44G10B Igor GrzejdziakNaprzód Młociny
45G10B Maciej GilVege Runners
46G10B Marzena KołodziejTriWawa
47G10A Paweł KamińskiBieganiePoCzterdziestce
48G10C Judyta JacklStartUp Nation
49G10B Arkadiusz PopławskiVelo Łosie na Szosie
50G10B Zofia MikołajewskaVege Runners
51G10A Darek KnychasPZU Sport Team
52G10B Karolina Kundys#WAWRZYNTEAM
53G10C Andrzej SuwaldJacekBiega Running Team
54G10B Agnieszka Choma-GacaPZU Sport Team
55G10B Edyta KoteckaA na co to komu potrzebne
56G10C Szymon MilcJózefów
57G10A Krzysztof KuterKuźnia Triathlonu
58G10C Zuzanna Syrokabr54
59G10A Patryk LarwińskiTriWawa / Pawko runners
60G6 Olga KąckaWarszawa
61G10B Maria NapiontekPZU Sport Team
62G6 Urszula Krajewska12tri.pl
63G10B Piotr WołoszynA na co to komu potrzebne
64G10B Dariusz DolczewskiBAT Naprzod Mlociny
65G10A Patryk GórskiUKS Osir Góra Kalwaria
66G6 Bartosz RóżańskiPoRUNni Szydercy
67G10A Adam BronickiJózefów
68G10B Michał GacaPZU SPORT TEAM
69G10A Marek WierzbickiAkademia Kettlebell
70G10A Dariusz KolasztTEAM 7:30
71G10A Joanna Hass-KalitaBieganiePoCzterdziestce
72G10B Tomasz MatysiakCTS
73G10B Katarzyna HryciukEkobiegi
74G3 Alicja Krajewska12tri.pl
75G10A Andrzej RuszczewskiVege Runners
76G10A Dariusz TyszkaWarszawa
77G10C Olga BarcikowskaTKP
78G10A Natlia PuciłowskaAkademia Kettlebell
79G10A Max SobiepanekUKS Osir Góra Kalwaria
80G10B Katarzyna PopławskaVelo Łosie na Szosie
81G10C Marcin OlesińskiWarszawa
82G10C Konrad RóżyckiWarszawa
83G10B Jacek MikulskiAdidas Runners Warsaw
84G10B Magdalena Nowocin-MikulskaAdidas Runners Warsaw
85G6 Magdalena SzymczykPruszków
86G10A Sebastian MichnowskiBiegam Na Tarchominie
87G10B Marek BialekTriwawa
88G10A Marcin FabiszewskiTriWawa
89G10A Andrzej FigatKobyłka
90G10A Emil StanisławskiAkademia Kettlebell
91G10A Dariusz NożyńskiBieganiePoCzterdziestce
92G10A Aleksander BadowskiNaprzód Młociny
93G10B Katarzyna KosteraVege Runners
94G10A Kacper PodworskiUKS Osir Góra Kalwaria
95G10A Ewelina WołosTriWawa
96G6 Grzegorz RucińskiWarszawa
97G10C Edyta SzulcAdidas Runners Warsaw
98G10A Paweł PyrzakBieganiePoCzterdziestce
99G10A Dariusz KorzeniowskiAccelerating Poland
100G10C Pawel JaworskiStartUp Nation
101G10A Jan TywonekUKS Osir Góra Kalwaria
102G10B Tomasz KosteraVege Runners
103G10B Michał JamborBractwo Biegowe BGK / Żórawski Team
104G3 Kostek KąckiRK Athletics
105G10A Piotr JaworskiMarkowi Biegacze
106G10A Marcin ŁaciakMesmerik Runners
107G10C Grażyna Marczak12tri.pl
108G10A Piotr ŻubińskiBieganiePoCzterdziestce
109G10A Marcin BieleckiSokudo Otwock
110G10A Krystian JargiłoKocudza Druga
111G10B Marcin OstrowskiPZU Sport Team
112G6 Aleksandra DoboszUKS Osir Góra Kalwaria
113G6 Elżbieta KolasztZIKO
114G3 Ignacy KąckiRK Athletics
115G10B Andrzej BabiarzA na co to komu potrzebne
116G10B Anna MyślińskaEkobiegi
117G10A Alek KrzempekBieganiePoCzterdziestce
118G10B Olga WróblewskaVege Runners
119G10A Krzysztof DanilukBreaking3
120G10B Piotr TkaczykWarszawa
121G10B Piotr CiskiWarszawa
122G6 Marta KasprzykUKS Osir Góra Kalwaria
123G3 Michał StefańskiRK Athletics
124G6 Maciej WierzbickiWarszawa
125G10A Marek GruzaBieganiePoCzterdziestce
126G6 Paulina DzwonkowskaUKS Osir Góra Kalwaria
127G10A Artur ŁępickiMarkowi Biegacze
128G10B Robert KreczmańskiDream Run
129G3 Ula Kolasztrace fighter junior
130G10A Marek TraczykVelo Łosie Na Szosie
131G10A Jacek WilkWarszawa
132G10A Kamil JankowskiTeam 7:30
133G6 Ilona PowichrowskaUKS Osir Góra Kalwaria
134G3 Wojciech Kolasztrace fighter junior
135G6 Aleksandra KlimczakWołomin
136G10A Piotr FalkowskiKS Pegaz Piaseczno
137G3 Antoni WasilewskiUKS Osir Góra Kalwaria
138G10A Przemysław ChmielAlbatrosy
139G10B Zbigniew MamlaBiegam Na Tarchominie
140G10B Tomek GajdeckiAccenture
141G3 Seweryn GórskiUKS Osir Góra Kalwaria
142G10A Tomek PająkVege Runners
143G10C Jolanta WagnerWarszawa
144G6 Diana ChilimoniukUKS Falenica Warszawa
145G3 Marcel SobiepanekUKS Osir Góra Kalwaria
146G10A Daniel SychowiczBreaking3
147G10B Dariusz WojdaPolish Wings
148G10B Jacek SzczypekPiaseczno
149G10B Jagoda WąsowskaKS Pegaz Piaseczno
150G10A Piotr CelmerTriwawa CTS
151G10B Karolina BońskaA na co to komu potrzebne
152G10C Paweł ChilimoniukUKS Falenica Warszawa
153G10C Łukasz FlorczykWarszawa
154G10A Przemysław WalasekBartek Trenuje Team
155G10A Mateusz MioduszewskiTeam 360º
156G6 Agnieszka KrasnodębskaMorsŚwiry
157G10A Marek PrimikVege Runners
158G10A Aleksandra Pucek-MioduszewskaKingrunner ULTRA
159G3 Kinga MorawskaMorsŚwiry
160G10C Justyna RucykMarkowi Biegacze
161G10B Ilona ŁąckaEkobiegi
162G3 Ewa GodziszVege Runners
163G10B Marcin KrupowiczTRICLUB
164G10A Paweł MańkMarkowi Biegacze
165G6 Dorota GąsiorowskaVelo Łosie na Szosie
166G10B Mariusz SuchodolskiBiegam Na Tarchominie
167G10A Rafał GorczycaMińsk Mazowiecki
168G10B Piotr OdolakSTANWEX ll
169G10A Piotr LampartTeam Zabiegane Dni
170G3 Iga NykaTrailShow
171G6 Władysław MioduszewskiTeam 360º
172G10B Karina Jezierska12tri.pl / Team ZabieganeDni
173G10A Jan NykaTrailShow
174G10A Marcin LasockiTeam ZabieganeDni / 12tri.pl
175G3 Jasia MioduszewskaTeam 360º
176G10A Konrad WysokińskiMesmerik Runners
177G10B Damian MaziarzNaprzód Młociny
178G3 Mila NykaTrailShow
179G10B Elżbieta Rogóż#ultratrack
180G10A Klaudia KrajewskaBieganiePoCzterdziestce
181G10B Sebastian GawrońskiA na co to komu potrzebne
182G6 Piotr GawlikowskiUnts Warszawa
183G10A Maciek NersKingrunner ULTRA
184G10B Maja KasperkiewiczWarszawa
185G10C Zbigniew FalbaWarszawa
186G10B Damian MaziarzNaprzód Młociny
187G10A Marek PałysaTriNEGU
188G10C AGNIESZKA SikorskaEkobiegi
189G10A Rafał GrzeszakDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
190G10C Dorota KosewskaBiegam Na Tarchominie
191G10B Karol Szczapa12tri.pl
192G10B Marek ZakrzewskiEkobiegi
193G10A Marcin TarasBieganiePoCzterdziestce
194G10A Karol NehringBreaking3
195G10A Tomasz ArakTriWawa/Mesmerik Runners
196G10B Tomasz MichalczykNaprzód Młociny
197G10A Dawid ZarodkiewiczNaprzód Młociny
198G10A James Artur KamińskiKingrunner ULTRA
199G6 Monika PytkaNaprzód Młociny
200G10B Rafał PrutaFatboys sprint
201G10B Radosław Ragóż#ultratrack
202G10C Renata WojewodaTriWawa & Kaziki
203G6 Dagmara LewandowskaKS SMS Szklarska Poręba
204G10B Agnieszka CebulskaVege Runners
205G10B Mariusz KwietniewskiNaprzód Młociny
206G10A Michał WojewodaKaziki
207G10A Norbert KubaczKingrunner ULTRA
208G10B Mariusz ZwolińskiWarszawa
209G6 Agnieszka ŁachTeamzabieganedni
210G10B Anna GadomskaPZU SPORT TEAM
211G6 Bogusław PrzybylskiFalenica
212G10B Marcin LeśniakSTANWEX II
213G10B Anka LedwolorzVege Runners
214G10A Tomek PośnikKingrunner ULTRA
215G10B Kuba SulikowskiVege Runners
216G10A Marek SzylVelo Łosie na Szosie
217G10C Michał MożdżonekWarszawa
218G10B Marcin ZduniakBiegam Na Tarchominie
219G10C Piotr FogielWarszawa
220G10B Bartłomiej GóreckiTriWawa
221G10A Dariusz DąbrowskiILABO RACING TEAM BY CTS
222G10A Karolina KrawczykKingrunner ULTRA
223G10C Piotr WałekVelo Łosie na Szosie
224G10A Robert MichalskiZabiegany Wołomin
225G10B Mateusz ZawadaZarażeni Bólem
226G3 Amelia PośnikKingrunner ULTRA
227G10A Mateusz KosowskiBreaking3
228G10B Robert PałysaSTANWEX II
229G10A Karolina LiszkaKaziki
230G10B Maciej MatusVege Runners
231G10B Piotr SzachnaEKOBIEGI
232G10B Erwin JonczykSTANWEX II
233G10B Joanna PszenicznaVege Runners
234G10C Edyta Kęska-WłodawiecAccenture
235G10B Leszek WiniarekTeamDKMS
236G10C Joanna WłodawiecAccenture
237G10B Anna Siwirskaadidas Runners Warsaw
238G10A Bartłomiej SitnikKingrunner ULTRA
239G10A Rafał CiuraWarszawa
240G3 Iwona GrudzieńNotopyk
241G10A Michał JabłońskiKingrunner ULTRA
242G6 Mart FidlerCTS
243G10B Grzegorz SzczepaniakEkobiegi
244G10C AGATA WeberVelo Łosie na Szosie
245G10A Dawid SzałkowskiMarkowi Biegacze
246G10A Marcin BasisKingrunner ULTRA
247G10A Sebastian BurzyńskiVelo Łosie Na Szosie
248G10B Marcin JagodzińskiWarszawa Grochów
249G10A Paweł GrzegorekKingrunner ULTRA
250G10B Marta IdzikowskaNaprzód Młociny
251G10A Jarosław OworuszkoCTS
252G10A Marcin Węgrzyn#żmudarunningteam
253G10A Jakub ChrzanowskiING/ Ślęzak Team
254G10A Krzysztof ChodkowskiWarszawa
255G10B Maciej PietrzakWarszawa
256G10B Klaudiusz UrbańskiOtwock
257G10B Marcin RamotowskiWarszawa
258G10B Anna Pawłowska-PojawaByledobiec Anin
259G6 Robert KowalczykWarszawa
260G3 Mikołaj WojewodaKids Running Academy / SP373
261G10B Gosia GrabowskaEkobiegi
262G10B Robert ChwedczukŻórawski Team
263G10C Piotr StarzynskiCTS
264G10B ANNA SzymanekNaprzód Młociny/Lemiesz Team
265G10C Iwona KochmanVege Runners
266G10B Dariusz EpelbaumCTS
267G6 Anna KarłowiczPartia Wolnych Biegaczy
268G10C Beata KuciaCTS
269G10B Eliza Gawryluk KorczakNaprzód Młociny
270G6 Jerzy WąsiewiczTeam 360
271G10B Michał PancerŻórawski Team
272G10B Adam WilgatWarsaw run club
273G3 Katarzyna ChilimoniukWarszawa
274G6 Mateusz MarciniakFK Golemo
275G10B Piotr PuchaczVelo Łosie na Szosie
276G10B Wojciech PiszczatowskiBieganiePoCzterdziestce
277G3 Bożena TulejMKB DREPTAK
278G10B Paweł ŻukowskiVege Runners
279G10B Marcin BukałaVege Runners
280G10B Oktawia BukałaVege Runners
281G10C Anna GrządkaWarszawa
282G10C Robert JózwikHARX TEAM
283G10C Przemysław GrządkaPZU Sport Team
284G10C Paweł SzczepkowskiArtequipment
285G10C EWA SiwońVelo Losie na Szosie
286G10C Dariusz WieczorekWarszawa
287G10C Wojciech MąkaCTS
288G10C Damian PanekMUKS Podkarpacie Jedlicze
289G10C Michał KaniaJózefów
290G6 Agnieszka WojciechowiczAdidas Runners Warsaw
291G6 Małgorzata TeperekOtwock
292G10C Michał GrzeszczykEkobiegi
293G10C Mariola SikorskaPiastów
294G6 Magda CzubkowskaOtwock
295G6 Kacper SzymańskiOtwock
296G10C Sebastian WojciechowskiVege Runners
297G6 Mariola WołowczykUNTS Warszawa
298G6 Marta MurawskaVege Runners
299G6 Marek WołowczykUNTS Warszawa
300G10C Krzysztof WołowczykUNTS Warszawa
301G10C Piotr CuberWarszawa
302G6 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
303G6 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
304G10C Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
305G6 Julia MianowskaUNTS Warszawa
306G10C Zuzanna ParfianowiczUNTS Warszawa
307G3 Tomek PośnikKingrunner ULTRA
308G6 Antonina MianowskaUNTS Warszawa
309G3 Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
310G10C Jakub RudoŁochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa Paczka
311G6 Stanislaw WołekUNTS Warszawa
312G6 Marek ŻywieńONLY SPEEDWAY
313G6 Andrzej WołekUNTS Warszawa
314G3 Małgorzata WołekUNTS Warszawa
315G10C Weronika FortuniakUNTS Warszawa
316G10C Mariya PolishchukUNTS Warszawa
317G10C Wojciech MossakowskiUNTS Warszawa
318G6 Iwona KarwowskaSulejówek
319G10C Artur PłuciennikWarszawa
320G10C Tomasz NitschUNTS Warszawa
321G6 Joanna NitschUNTS Warszawa
322G10C Iwona RekRembertów Team
323G6 Aleksandra NitschUNTS Warszawa
324G3 Adam PłuciennikAKL
325G10C Tomasz KnapińskiCTS
326G10C Mirosław ŚluzekWarszawa Anin
327G10C Witold JagielskiWARSAW RUN CLUB
328G10C Robert MusiałTriWawa
329G10C Mariusz SkibińskiMiędzylesiaki
330G6 Marta GłodowskaŻórawski Team
331G6 Michał GłodowskiŻórawski Team
332G10C Bartosz SamborskiZałoga górska/wkurw team
333G10C Ewelina WołosTriwawa
334G3 Mikołaj OlejnikUKS Filipides Teresin
335G3 Filip OlejnikUKS Filipides Teresin
336G3 Ewa Hereć-OlejnikRUN FUN Oley
337G6 Krzysztof StalkaSTANWEX II
338G6 Tomasz OlejnikRUN FUN Oley
339G10C Michał MuzykaMORT
340G10C Michał ChołujTriwawa
341G10C Irek KalicyVege Runners
342G10C Kamil FijałkowskiEkobiegi
343G10C Monika GregorczykVege Runners
344G10C Jagoda NowikEkobiegi
345G10C Marcin NiedzwieckiTriwawa
346G10C Maciej BieńWarsaw Masters Team
347G10C Adam PluszkaVege Runners
348G6 Justyna Dąbrowska-BieńWarsaw Masters Team
349G10C Szymon DrabczykWarszawa
350G6 Eliza RozowiczSpartanie Dzieciom
351G6 Maciej RozowiczSpartanie Dzieciom
352G10C Paweł TymińskiMKB Dreptak / CTS
353G6 Joanna KlingSpartanie Dzieciom
354G10C Bartek ModerKAZIKI
355G10C Dawid PetrówDream Run
356G10C Tomasz ŻyłowskiWarszawa
357G10C Wojciech LoginskiSCz
358G10C Bartłomiej DawidekWarszawa
359G10C Anna KróliczekRembertów Team
360G6 Szymon NalepaWarszawa
361G3 Mikołaj NalepaUKS Herkules Sulejówek
362G10C Maciej KaniaBemowo Biega
363G6 Andrzej PiotrowskiOrtoreh team
364G10C Piotr CzapskiWarszawa
365G10C Artur Olesińskikondycja
366G10C Paweł Lewandowskikondycja
367G10C Wojciech StarzyńskiENTRE.PL Team
368G10C Filip WołowskiTriWawa
369G10C Anna KucBractwo Biegowe BGK
370G10C adam Malewiczwarszawa
371G6 Piotr CieślakJeźdźcy Hardkoru
372G10C Jacek PasikWarszawa
373G10C Wojciech GrzeorczykKondycja
374G10C Marcin RosłońOcobiega+
375G6 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
376G3 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
377G10C Krzysztof KwaśniewskiTrener Forest
378G3 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
379G3 Joanna LutomirskaUKS Orzełki Warszawa
380G10C Konrad KoseckiTriclub
381G10C Paweł IwanowskiMiędzylesie
382G10C Jan SiemiończykCebulowy Team
383G3 Justyna KoseckaBBLZT
384G10C Justyna JaworekBiegam Na Tarchominie
385G6 Marek PyzProjekt Hardkorrr
386G10C Tomasz MarkowskiMińsk Mazowiecki
387G10C Tomasz ZujkiewiczTRIWAWA
388G10C Rafał KowalczykAsics FrontRunner
389G10C Artur RoznerAR
390G10C Ewa Zambrzycka-RoznerEZ
391G6 Joanna WnękOFR Benefit Systems
392G6 Jasiek SzczepłekKS Lemiesz Team
393G6 Ewa DziedzicTeam ZabieganeDni
394G6 Robert DoroszTeam ZabieganeDni
395G6 Patrycja Szydłowska-DoroszTeam ZabieganeDni
396G6 Aleksandra BieleckaTeam ZabieganeDni
397G6 Zuzanna CiesielskaVege Runners
398G6 Michał SiemiończykCebulowy Team
399G3 Miłka WisławskaWarszawa
400G6 Tomek Łojszczyktomsport.pl
401G3 Konrad JanowskiKOS Warszawa
402G6 Przemyslaw KaniaHornowek
403G3 Emilia KościeszaMińsk Mazowiecki
404G6 Sylwia ŁazowskaKInO STOWARZYSZE
405G6 Elżbieta BakaVelo Łosie na Szosie
406G6 Andrzej ZalewskiTeam Nutrilite
407G6 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
408G6 Iwona ŚwierczByledobiec Anin
409G6 Adrian LachTriclub/NBRC
410G6 Piotr ChmielewskiWarsaw Masters Team
411G6 Magdalena NawrotCrossfit Ursus
412G6 Beata NowakowskaRaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
413G6 Pawel KapczynskiLegia
414G6 Natalia MierzlikinWarszawa
415G6 Maja Smolińska7Pro Siódmiak Team
416G6 Grzegorz Krzewski-
417G6 Edyta KrzewskaRaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
418G6 Weronika Zielinska12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
419G6 Marcin CichorzewskiTeam ZabieganeDni
420G6 Monika KasprzykUKS Osir Góra Kalwaria
421G3 Olga MazurWilki Otwock Team
422G3 Ida PożogaWilki Otwock Team
423G3 Wiktoria KostrzewaWilki Otwock Team
424G3 Izabela SychowiczWilki Otwock Team
425G3 Szymon DziewanowskiWilki Otwock Team
426G3 Zofia LipczyńskaWilki Otwock Team
427G3 Maria MalinowskaWilki Otwock Team
428G3 Amelia LatuszekWilki Otwock Team
429G3 Ksawery SłabęckiWilki Otwock Team
430G3 Urszula SychowiczWilki Otwock Team
431G3 Łucja JankowskaWilki Otwock Team
432G3 Alicja DeptaWilki Otwock Team
433G3 Mateusz ZielonyWilki Otwock Team
434G3 Zofia BlauthWilki Otwock Team
435G3 Gabriela RosłonekWilki Otwock Team
436G3 Marcel OpałaWarszawa
437G3 Antonina OpałaWarszawa
438G3 Amelia MajchrzykWilki Otwock Team
439G3 Natalia MajchrzykWilki Otwock Team
440G6 Marlena KosteckaRembertów Team
441G6 Bartłomiej LewińskiTeam ZabieganeDni
442G6 Paweł JackowiczMińsk Mazowiecki
443G3 Piotr MajchrzykUKS Wilki Otwock
444G3 Jakub MajchrzykUKS Wilki Otwock
445G6 Emilia OlędzkaRembertów Team
446G3 Olaf KosnoRK Athletics
447G6 Monika PecNaprzód Młociny
448G6 Arkadiusz PecNaprzód Młociny
449G6 Tomasz ChabieraUNTS Warszawa
450G6 Filomena ChabieraUNTS Warszawa
451G6 Krzysztof SkulimowskiJózefów
452G10C Krzysztof RupińskiWarszawa
453G6 Renata ZalęskaTBD
454G6 Adam BugajskiDead on Arrival
455G6 Łukasz KomosińskiWawer
456G3 Michał KomosińskiWawer
457G3 Paweł SzylukWawer
458G3 Mateusz SzylukWawer
459G6 Krzysztof PszonaJóza
460G6 Maciej StaniakWarszawa
461G6 Michael GoncharovKS Lemiesz Team
462G3 Olga ŁukaszewskaWilki Otwock Team
463G3 Paweł GrycnerCTS
464G3 Anastazja PyzelKondycja
465G3 Agnieszka PyzelPegaz
466G3 Agnieszka Padzik-WołosKS Pegaz
467G3 Beata PieniążkiewiczPegaz
468G3 Monika KozakKS Pegaz
469G3 Beata PieniążkiewiczPegaz
470G3 Tomasz SzelągMKB Dreptak
471G3 Wojciech LaszukOtwock
472G3 Mateusz DuszyńskiWARSZAWA
473G3 Natalia KielakTeam ZabieganeDni
474G3 Kamil MałkiewiczWarszawa
475G3 Małgorzata MałkiewiczWarszawa
476G3 Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
477G3 Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
478G3 Jerzy MarszałekWarszawa Gocław
479G3 Marcin ZarzekaVege Runners
480G3 Piotr KunkaTeam ZabieganeDni
481G3 Jarosław MarciniakŁowicz
482G3 Adam CiecielągKS Pegaz
483G3 Michał WojtasNew Balance Run Club
484G3 Mariusz KozłowskiWarszawa
485G3 PIOTR WarszaBiegający po krzakach
486G3 Piotr KuberaDuklanowski Team
487G3 Paweł SzołuchaWaWa Mokotów
488G3 Krzysztof SkowronLemiesz Team
489G3 Daniel MydłowskiMirowice
490G3 Anna Kempisty12tri.pl
491G3 Aleksander ŚpiewakWarszawa