Zgłoszenia
Leśny Mózg E1
27 listopada 2021 (sobota), Wiązowna

Zgłoszenia zamknięte.

Wpisowe:
Osoby pełnoletnie: 20zł
Osoby niepełnoletnie: 10zł
Wypożyczenie chipa: 5zł

WSZYSTKIE  Rodzinna  Zuchwali  Profesjonaliści  Profesjonaliści (bez dróg)

NrKat.ZawodnikZespół
1Zuchwali Marek DrągowskiOK Sport
2Zuchwali Monika DubińskaTeam 360
3Zuchwali Dorota MianowskaUNTS Warszawa
4Profesjonaliści (bez dróg) Anna Górnicka-AntonowiczTeam 360
5Zuchwali Jerzy AntonowiczTeam 360
6Zuchwali Dorota WardeckaUNTS Warszawa
7Profesjonaliści (bez dróg) Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
8Zuchwali Ewelina MikoszaTeam 360
9Zuchwali Marcin MikoszaTeam 360
10Rodzinna Antoni MikoszaTeam 360
11Zuchwali Michał SzerlingUNTS Warszawa
12Zuchwali Konrad JanowskiKOS Warszawa
13Profesjonaliści Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
14Zuchwali Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
15Profesjonaliści Mariusz ZedWAT
16Zuchwali Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
17Zuchwali Piotr DanilukIndywidualnie
18Profesjonaliści Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
19Zuchwali Michał ŚwitałaUNTS Warszawa
20Rodzinna Mateusz KopećUnts
21Zuchwali cezary Sadowskiwarszawa
22Profesjonaliści Sylwester PrzybyłaKU AZS WAT Warszawa
23Profesjonaliści Mateusz MioduszewskiTeam 360
24Zuchwali Władysław MioduszewskiTeam 360
25Zuchwali Janina MioduszewskaTeam 360
26Profesjonaliści Karolina PacekBurkina Faso MTBO Team
27Zuchwali Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
28Zuchwali Grzegorz WójtowiczUNTS Warszawa
29Zuchwali Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
30Zuchwali Grzegorz KiewraBKS Wataha Warszawa
31Zuchwali Ula TrykozkoTeam 360º
32Profesjonaliści Agnieszka BiolikUNTS Warszawa
33Profesjonaliści Grzegorz BiolikUNTS Warszawa
34Profesjonaliści Tadeusz PiłkowskiOK!Sport Warszawa
35Zuchwali Karolina UrbanowiczKU AZS WAT Warszawa
36Zuchwali Paweł GajosKU AZS WAT Warszawa
37Profesjonaliści (bez dróg) Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
38Profesjonaliści Maciej GórskiKW Warszawa
39Profesjonaliści (bez dróg) Przemek MossakowskiTeam 360
40Rodzinna Gustaw CzarneckiSokole Oko
41Rodzinna Dorota CzarneckaSokole Oko
42Rodzinna Joanna Świderska-CzarneckaSokole Oko
43Zuchwali Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
44Zuchwali Małgorzata KopytkoKU AZS WAT Warszawa
45Profesjonaliści Krzysztof LisakOtwock
46Zuchwali Joanna WysockaWarszawa
47Profesjonaliści (bez dróg) Krzysztof UrbaniakTeam 360
48Profesjonaliści Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa
49Profesjonaliści (bez dróg) Krzysztof SokalskiKU AZS WAT Warszawa
50Profesjonaliści (bez dróg) Przemysław SzczygielskiSzczygiełki
51Zuchwali Artur SokołowskiOtwock
52Zuchwali Leonidas TufekcisBKS Wataha Warszawa
53Zuchwali Joanna NitschUNTS Warszawa
54Zuchwali Kinga ChudzikUKS Osir Góra Kalwaria
55Zuchwali Aleksandra DoboszUKS Osir Góra Kalwaria
56Zuchwali Paulina DzwonkowskaUKS Osir Góra Kalwaria
57Profesjonaliści (bez dróg) Dawid GładeckiUKS Osir Góra Kalwaria
58Profesjonaliści (bez dróg) Patryk GórskiUKS Osir Góra Kalwaria
59Zuchwali Seweryn GórskiUKS Osir Góra Kalwaria
60Zuchwali Marta KasprzykUKS Osir Góra Kalwaria
61Profesjonaliści (bez dróg) Kacper PodworskiUKS Osir Góra Kalwaria
62Profesjonaliści (bez dróg) Jan TywonekUKS Osir Góra Kalwaria
63Zuchwali Olga WasilewskaUKS Osir Góra Kalwaria
64Zuchwali Antoni WasilewskiUKS Osir Góra Kalwaria
65Zuchwali Mikołaj WasilewskiUKS Osir Góra Kalwaria
66Profesjonaliści Artur StaszakUNTS Warszawa
67Profesjonaliści Ewa WołekUNTS Warszawa
68Profesjonaliści (bez dróg) Bartłomiej KrasuskiTeam 360
69Zuchwali Piotr WieczorekIndywidualnie Mazowsze
70Profesjonaliści Jerzy WąsiewiczTeam 360
71Profesjonaliści Piotr WąsiewiczTeam 360
72Zuchwali Urszula WąsiewiczTeam 360
73Zuchwali Marzena WąsiewiczTeam 360
74Zuchwali Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
75Zuchwali Malgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
76Rodzinna Piotr OlesińskiKrówka Muuwka
77Rodzinna Natalia AntoniewiczKrówka Muuwka
78Rodzinna Mateusz AntoniewiczKrówka Muuwka
79Rodzinna Magdalena WłodarczakKrówka Muuwka
80Profesjonaliści (bez dróg) Paweł KrzemińskiKU AZS Wat Warszawa
81Profesjonaliści (bez dróg) Marcin MarcinkiewiczKU AZS WAT Warszawa
82Zuchwali Katarzyna BieniasKU AZS WAT Warszawa
83Profesjonaliści Krzysztof PoniatowskiRodzinna Grupa Rowerowa
84Zuchwali Zofia KosińskaWKS Wawel
85Zuchwali Jakub LiebhartWarszawa
86Zuchwali Andrzej KrochmalKOS Warszawa
87Profesjonaliści (bez dróg) Przemysław WitczakDreamtime Trails
88Zuchwali Marta KocKU AZS WAT Warszawa
89Profesjonaliści Rafał BeneszTeam360
90Zuchwali Andrzej WołekUNTS Warszawa
91Zuchwali Małgorzata WołekUNTS Warszawa
92Profesjonaliści (bez dróg) Wojciech MossakowskiUNTS Warszawa
93Zuchwali Olga BeneszTeam360
94Zuchwali Agnieszka GrzywaczTeam 360
95Rodzinna Emil GromadzkiTeam 360
96Zuchwali Wiktor GromadzkiTeam 360
97Zuchwali Lena GromadzkaTeam 360
98Profesjonaliści (bez dróg) Mariya PolishchukUNTS Warszawa
99Zuchwali Dariusz ZebrowskiOk Sport
100Zuchwali Zuzanna SzymańskaTeam 360º
101Zuchwali Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
102Profesjonaliści Tomasz ŁaskiKlub InO Stowarzysze
103Rodzinna Agata ŁaskaIndywidualnie
104Zuchwali Martyna MiśkiewiczUKS Siódemka Rumia
105Profesjonaliści Robert NiewiedziałaUKS Siódemka Rumia
106Rodzinna Stanisław SochaIndywidualnie
107Zuchwali Hanna Kamińska-SochaTeam 360°
108Rodzinna Marlena KubańskaChocholand
109Rodzinna Tomasz KubańskiChocholand
110Rodzinna Oliwia KubańskaChocholand
111Rodzinna Karolina KubańskaChocholand
112Profesjonaliści (bez dróg) michal MarteKU AZS WAT Warszawa
113Profesjonaliści (bez dróg) Alida SzymańskaUKS Falenica
114Profesjonaliści (bez dróg) Adam SzymańskiUKS Falenica
115Profesjonaliści Wojciech PąprowiczSkubańcy
116Profesjonaliści Tymon PąprowiczSkubańcy
117Rodzinna Agata PąprowiczSkubańcy
118Rodzinna Adam PąprowiczSkubańcy
119Rodzinna Franciszek PąprowiczSkubańcy
120Rodzinna Krzysztof LenczowskiTeam 360
121Zuchwali Adam LenczowskiTeam 360
122Profesjonaliści Jan LenczowskiTeam 360
123Zuchwali Anna OlbrychtOLBnO
124Zuchwali Janusz OlbrychtOLBnO
125Profesjonaliści Marcin MarszałekOK!Sport
126Profesjonaliści (bez dróg) Alex ObernichinTeam 360
127Rodzinna Jurek MiziołekTeam 360
128Zuchwali Magdalena TurskaTeam 360
129Zuchwali Wolfgang MeierTeam 360
130Zuchwali Wojciech GrochowskiDzieci we mgle
131Profesjonaliści Michał DąbrowskiUltrapośladach
132Profesjonaliści Magdalena WilkUltrapośladach
133Profesjonaliści Michał KuśKlub InO Stowarzysze
134Zuchwali Michał SikorskiIndywidualnie
135Zuchwali Krzysztof Kubakbiegusiem.pl
136Rodzinna Adam JackiewiczBiałe Orły
137Rodzinna Aneta WijataBiałe Orły
138Rodzinna Zbyszek JackiewiczBiałe Orły
139Zuchwali Mateusz MaślankaWataha
140Profesjonaliści Michał MaślankaWataha
141Zuchwali Igor BłachutTeam 360
142Zuchwali Adrianna KowalskaWarszawa
143Zuchwali Karolina Rosińskaadidas Runners Warsaw
144Zuchwali Joanna KupiszIndywidualnie
145Zuchwali Slawomir KupiszIndywidualnie
146Zuchwali Wojciech KupiszBKS Wataha
147Zuchwali Sylwia ŁazowskaKInO Stowarzysze
148Profesjonaliści Krzysztof ŁazowskiKInO STOWARZYSZE
149Zuchwali Ryszard ChachurskiKU AZS WAT
150Rodzinna Magdalena ChachurskaKU AZS WAT
151Rodzinna Łucja LendzioszekKOS Warszawa
152Zuchwali Antoni LendzioszekKOS Warszawa
153Profesjonaliści Paweł LendzioszekKOS Warszawa
154Profesjonaliści Wojciech WyczółkowskiUNTS Warszawa
155Profesjonaliści (bez dróg) Grzegorz WyczółkowskiUNTS Warszawa
156Rodzinna Helena SzelachowskaWarszawa
157Rodzinna Felicja SzelachowskaWarszawa
158Rodzinna Basia KomosaIndywidualnie GK
159Rodzinna Aleksandra Fedynicz-KomosaIndywidualnie GK
160Zuchwali Zbigniew Wrzosekzbych
161Zuchwali Laura DrylWarszawa
162Zuchwali Patrycja DrylWarszawa
163Zuchwali Radosław DrylWarszawa
164Zuchwali Dace KadakovskaWarszawa
165Zuchwali Małgorzata LubkiewiczWKS WAWEL
166Rodzinna Mikołaj KizerwetterWKS WAWEL
167Rodzinna Tymon KorzętkowskiUNTS Warszawa
168Zuchwali Adam KorzętkowskiUNTS Warszawa
169Zuchwali Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
170Profesjonaliści Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
171Zuchwali Tymoteusz PachuckiBKS Wataha Warszawa
172Zuchwali Bartosz StopczyńskiBKS Wataha Warszawa