Zgłoszenia
Podkurek & Podsumowanie Sezonu BnO 2021
7 listopada 2021 (niedziela), Białobrzegi

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  TZ  TU  TP  BnO45  BnO60

NrKat.ZawodnikZespół
1TZ Barbara SzmytKlub InO Stowarzysze Warszawa
2TZ Paweł RozwadowskiKlub InO Stowarzysze Brwinów
3TU Przemysław WitczakDreamtime Trails
4TP Beata PlutaMKT
5TP Irek PlutaMKT
6TP Paweł RojekBłądzić każdy może
7BnO60 Konrad JanowskiKOS Warszawa
8BnO60 Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
9BnO45 Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
10BnO60 Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
11BnO60 Marek DrągowskiOK! SPORT WARSZAWA
12BnO60 Tadeusz PiłkowskiOK!Sport Warszawa
13BnO45 Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
14BnO60 Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
15BnO60 Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa
16BnO60 Grzegorz WójtowiczUNTS Warszawa
17BnO60 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
18TU Michał StępniakKotki Dorotki
19TU Olaf KacprzyckiOlo Solo
20BnO60 Olaf KacprzyckiOlo Solo
21BnO60 Anna MalanowskaWarszawa
22BnO60 Zuzanna MalanowskaWarszawa
23BnO60 Mateusz MioduszewskiTeam 360
24BnO45 Janina MioduszewskaTeam 360
25BnO60 Władysław MioduszewskiTeam 360
26BnO60 Rafał MianowskiUNTS Warszawa
27BnO45 Dorota MianowskaUNTS Warszawa
28BnO45 Antonina MianowskaUNTS Warszawa
29BnO45 Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
30BnO45 Piotr DanilukIndywidualnie
31BnO45 Marcel DanilukIndywidualnie
32BnO45 Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
33BnO60 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
34BnO60 Ula TrykozkoTeam 360
35TP Ania GóreckaKTM PTTK O/"Ursus"
36TP Andrzej MikołajczykKTM PTTK O/"Ursus"
37BnO60 Anna Górnicka-AntonowiczTeam 360
38BnO45 Jerzy AntonowiczTeam 360
39BnO60 Marcin PilipczukTeam 360º
40BnO60 Jerzy ParzewskiKU AZS WAT Warszawa
41TP Piotr GębarowskiMoPi.Team
42TP Szymon GębarowskiMoPi.Team
43TP Julia GębarowskaMoPi.Team
44BnO60 Dorota WardeckaUNTS Warszawa
45TP Aleksandra TaradejnaMKT
46TP Wiktoria PtakMKT
47TU Katarzyna StawickaPinky & The Brain
48TU Michal StawickiPinky & The Brain
49TU Agnieszka GlegołaNie wiem co robię
50BnO60 Patrycja ChrubczyńskaKU AZS WAT Warszawa
51BnO60 Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
52BnO60 Paweł GajosKU AZS WAT Warszawa
53TU Julian RejmanŁowcy Przygód
54BnO45 Łukasz GosPUKS Młode Orły
55BnO45 Błażej LipiecPUKS Młode Orły
56BnO45 Gabriel LipiecPUKS Młode Orły
57BnO45 Franek KmiecińskiPUKS Młode Orły
58BnO45 Wojciech BieńskowskiPUKS Młode Orły
59BnO45 Ewelina LipiecPUKS Młode Orły
60BnO45 Sławomir GosPUKS Młode Orły
61BnO45 Marcin BieńkowskiPUKS Młode Orły
62BnO45 Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły
63BnO45 Krzysztof SzostakowskiPUKS Młode Orły
64BnO60 Natalia FilipczakPUKS Młode Orły
65BnO60 Wojciech DudekPUKS Młode Orły
66BnO60 Michał SzerlingUNTS Warszawa
67BnO60 Karolina PacekOK!Sport Warszawa
68BnO60 Bartłomiej KrasuskiTeam 360
69BnO45 Ilona ŚliwczyńskaTeam 360 °
70BnO60 Paulina DzwonkowskaUKS OSiR Góra Kalwaria
71BnO60 Antoni WasilewskiUKS OSiR Góra Kalwaria
72BnO45 Alicja JeżakIndywidualnie
73BnO60 Konrad BartnikKU AZS WAT WARSZAWA
74BnO45 Izabela JeżakIndywidualnie
75BnO45 Kacper SipakUKS OSiR
76BnO60 Henryk MyszkowskiUKS OSiR
77BnO60 Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
78BnO45 Stanisław WeissIndywidualnie
79TU Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
80BnO60 Przemek MossakowskiTeam 360
81BnO60 Danuta MroczekIndywidualnie
82BnO60 Andrzej MroczekIndywidualnie
83BnO60 Karolina UrbanowiczKU AZS WAT Warszawa
84BnO45 Stanisław WasilewskiPUKS Młode Orły
85BnO60 Kacper PodworskiUKS OSiR Góra Kalwaria
86BnO60 Marta SipakUKS OSiR
87TP Konrad JanowskiGSMnO Wyjątkowi Warszawa
88TP Franciszek Pokora295 WDH Sulima
89BnO60 Michal MarteKU AZS WAT Warszawa
90TU Armin PastuszyńskiWarszawa
91TU Maciej MaszewskiPodróżnicy
92TU Andrzej KalinowskiWłóczykije
93TU Beata RostkowskaPodróżnicy
94BnO45 Hanna Kamińska-SochaTeam 360°
95TU Anna AntosWłóczykije
96BnO45 Stanisław SochaIndywidualnie
97BnO45 Krzysztof UrbaniakTeam 360
98TZ Adam KrochmalBemowo Orienteering Team
99TZ Paweł StarzyńskiBemowo Orienteering Team
100TP Paweł JóźwikPendzonce Ślimaki
101TP Jędrzej JóźwikPendzonce Ślimaki
102TZ Marcin SzajkoEV Szajko
103BnO45 Mieczysław ZielczyńskiA-TO-MY
104BnO60 Paweł KrzemińskiAZS KU Wat Warszawa
105BnO60 Bogna WróblewskaOK!Sport
106BnO60 Tadeo WróblewskiOK!Sport
107BnO60 Paweł Kornilukindywidualnie
108TU Agata PiwowarczykMoro Fighterki
109BnO60 Agata PiwowarczykMoro Fighterki
110TU Dariusz MazurekDaro Zagubiony
111TU Maciej KamińskiLeśne Dziady
112BnO45 Malgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
113TU Jolanta Witusik-KamińskaLeśne Dziady
114BnO60 Przemysław SzczygielskiSzczygiełki
115TU Maria PelcSKT PŁazik
116TU Roman TarnawczykSKT PŁazik
117BnO60 Wojciech WyczółkowskiUNTS Warszawa
118BnO60 Grzegorz WyczółkowskiUNTS Warszawa
119BnO60 Patryk GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
120BnO45 Seweryn GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
121BnO45 Anna OlbrychtOLBnO
122BnO60 Janusz OlbrychtOLBnO
123BnO60 Marta KasprzykUKS OSiR Góra Kalwaria
124TZ Kazimierz MakiełaWarszawa
125BnO60 Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
126BnO60 Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
127BnO60 Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha Warszawa
128BnO60 Mikołaj MaciejewskiBKS Wataha Warszawa
129BnO60 Leonidas TufekcisBKS Wataha Warszawa
130BnO60 Dawid GładeckiUks osir góra Kalwaria
131TU Damian MurachHKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki
132BnO60 Urszula WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
133BnO60 Marzena WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
134BnO60 Piotr WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
135BnO60 Aleksandra DoboszUKS OSiR Góra Kalwaria
136TP Ewa ZagajewskaWatra
137TP Natalia KozłowskaWatra
138TZ Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
139TU Łukasz SzczepańskiAaaaaaaby znaleźć punkt
140TU Krystian IżyckiAaaaaaaby znaleźć punkt
141BnO60 Łukasz SzczepańskiWarszawa
142TP Iza MotoszkoWatra
143TZ Tomasz LisickiAP Warszawa
144TZ Piotr LisickiAP Warszawa
145TU Hania MiśkiewiczWatra
146TU Wiktoria KlepczarekWatra
147TU Julia BartosiewiczWatra
148TU Piotr MotoszkoWarszawa
149TU Adam PaderewskiWatra
150TP Anna MotoszkoWatra
151BnO60 Krzysztof SokalskiKU AZS WAT Warszawa
152TU Kajetan Świrski112 WDH "Czirokezi"
153TU Kacper Kowalczyk112 WDH "Czirokezi"
154TU Hanna Kraus112 WDH "Czirokezi"
155TP Helene PotomskiMKT
156TU Michał Kujawa112 WDH "Czirokezi"
157BnO60 Ilona PowichrowskaUks Osir Góra kalwaria
158BnO45 Tadeusz PatejkoKOS Warszawa
159BnO45 Marcel SobiepanekUks Osir Góra kalwaria
160BnO60 Maks SobiepanekUks Osir Góra kalwaria
161TP Zbigniew BędkowskiMZ
162TP Mariola BędkowskaMZ
163BnO60 Szymon ŁaweckiMKS Pogoń Siedlce
164TP Nelly WrzodakMKT
165TP Kaja SikorskaMKT
166TP Natalia SzewczykMKT
167TP Kacper ŁysońMKT
168TP Laura SzymańskaMKT
169BnO60 Tomasz ChabieraUNTS Warszawa
170BnO45 Filomena ChabieraUNTS Warszawa
171TU Krzysztof ŁazowskiWarszawa
172TU Sylwia ŁazowskaWarszawa
173TZ Tomasz GronauWarszawa
174BnO60 Katarzyna BieniasUWKS WAT Warszawa
175BnO60 Izabela MichalskaBKS Wataha Warszawa
176BnO60 Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
177BnO60 Zuzanna ParfianowiczUNTS Warszawa
178BnO60 Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
179BnO60 Tomasz MichalakUNTS Warszawa
180BnO60 Malwina BanaśWarszawa
181TU Malwina BanaśWarszawa