Zgłoszenia
„Orientuj się jak MISTRZ”-otwarte zawody w biegu na orientację
30 października 2021 (sobota), Góra Kalwaria

Zgłoszenia zamknięte.

„Orientuj się jak MISTRZ” - otwarte zawody w biegu na orientację

Stadion Miejski w Górze Kalwarii, 30.10.2021 r.

1. Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „UKS OSiR Góra Kalwaria”

2. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Lasy Państwowe, OSiR Góra Kalwaria, PUKS Młode Orły

3. Termin: 30. 10. 2021 r. (sobota)

4. Start: godzina “00” - 11:00

5. Zakończenie zawodów: około godziny 14:00.

6. Forma zawodów: dzienne, indywidualne

7. Centrum zawodów: Stadion Miejski w Górze Kalwarii ul. Wojska Polskiego 44, 05-530 Góra Kalwaria (GPS: 51.971143, 21.211214)

8. Biuro zawodów: czynne od godz. 9:00 – 11:00 w centrum zawodów

9. Kategorie: początkujący (trasa wyznakowana wstążkami dla osób, które pierwszy raz startują w zawodach, rodziców z dziećmi oraz dzieci do 10 roku życia), średniozaawansowani (trasa o średniej długości), zaawansowani (trasa najdłuższa, wymagająca technicznie)

10. Mapa: „Góra Kalwaria Walewice” zgodna z międzynarodowymi normami ISOM 2017, skala: 1:10000, e=2,5 m, aktualizacja: październik 2021, autor: Jacek Morawski

11. Zgłoszenia: Zgłoszenie zawierające : imię i nazwisko, klub/szkoła, numer SI, rok urodzenia, kategorię do dnia: 25 października 2021 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.orienteeing.waw.pl/pl/entry/race/1007

Limit zgłoszeń: 200 osób

12. Listy startowe: listy startowe zostaną udostępnione przed zawodami,

wyniki online na stronie: https://si.events/vldd-2k1l

13. Wpisowe: bezpłatne, jednak na zawodach będzie wykorzystany system elektroniczny SI – wypożyczenie chipa 5 zł, zagubienie wypożyczonego chipa – 200 zł.

14. Świadczenia: mapy startowe dla wszystkich uczestników, upominki za udział dla najmłodszych uczestników (do odbioru po sczytaniu chipa w centrum zawodów), w centrum zawodów będzie dostępny bufet - kawa, herbata i ciasto („cegiełki” na rzecz klubu J)

15. Postanowienia: uczestnicy zawodów wyrażają zgodę na publikowanie ich wizerunku oraz imienia i nazwiska w relacjach zamieszczanych w mediach, wynikach oraz protokołach końcowych. Ponadto uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i startują na własną odpowiedzialność

Do dnia 25.10 2021 r. na stronie Facebook organizatora zamieszczony zostanie komunikat techniczny zawierający m.in. parametry tras

W czasie stanu zagrożenia epidemicznego, w zakresie na jaki pozwalają na to rozporządzenia administracji państwowej, zawody w biegu na orientację odbędą się przy zastosowaniu zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

WSZYSTKIE  początkujący  średniozaawansowani  zaawansowani

NrKat.ZawodnikZespół
1średniozaawansowani Urszula WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
2średniozaawansowani Marzena WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
3średniozaawansowani Paweł RozwadowskiBrwinów
4średniozaawansowani Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
5średniozaawansowani Marek DrągowskiOK Sport
6średniozaawansowani Katarzyna NowickaWarszawa
7średniozaawansowani Sylwia ModrzejewskaRaszyn
8średniozaawansowani Anita StępieńWarszawa
9średniozaawansowani Ula TrykozkoTeam 360
10średniozaawansowani Henryk MyszkowskiLinin
11średniozaawansowani Zuzanna SzymańskaTeam 360º
12średniozaawansowani Oliwia WikiełTeam 360
13średniozaawansowani Aleksander WikiełTeam 360
14średniozaawansowani Filip SuprowiczTeam 360
15średniozaawansowani Pola SuprowiczTeam 360
16średniozaawansowani Michał SzerlingUNTS Warszawa
17średniozaawansowani Konrad JanowskiKOS Warszawa
18średniozaawansowani Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
19średniozaawansowani Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
20średniozaawansowani Aleksandra DoboszUKS OSiR Góra Kalwaria
21średniozaawansowani Hanna Kamińska-SochaTeam 360°
22średniozaawansowani Ilona ŚliwczyńskaTeam 360°
23średniozaawansowani Gabriel LipiecPUKS Młode Orły
24średniozaawansowani Wojciech BieńkowskiPUKS Młode Orły
25średniozaawansowani Krzysztof SzostakowskiPUKS Młode Orły
26średniozaawansowani Ewelina LipiecPUKS Młode Orły
27średniozaawansowani Sławomir GosPUKS Młode Orły
28średniozaawansowani Adam LenczowskiTeam 360 stopni
29średniozaawansowani Olga WasilewskaUKS OSIR GÓRA KALWARIA
30średniozaawansowani Andrzej KonstanciakOK! SPORT WARSZAWA
31średniozaawansowani Seweryn GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
32średniozaawansowani Grzegorz WojdaUNTS Warszawa
33średniozaawansowani Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
34średniozaawansowani Jakub BuczmaTeam 360°
35średniozaawansowani Joanna Rabiega-WiśniewskaWarszawa
36średniozaawansowani Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
37średniozaawansowani Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
38średniozaawansowani Malgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
39średniozaawansowani Antonina MianowskaUNTS Warszawa
40średniozaawansowani Małgorzata WołekUNTS Warszawa
41średniozaawansowani Dima GubanovIndywidualne_PNO
42średniozaawansowani Krzysztof WojdaIndywidualnie
43średniozaawansowani Rafał MianowskiUNTS Warszawa
44średniozaawansowani Julia MianowskaUNTS Warszawa
45średniozaawansowani Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
46średniozaawansowani Piotr DanilukIndywidualnie
47średniozaawansowani Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
48średniozaawansowani Paweł PolewiakUNTS Warszawa
49średniozaawansowani Tadeusz PatejkoKOS Warszawa
50średniozaawansowani Patrycja PatejkoKOS Warszawa
51średniozaawansowani Olga BeneszTeam360
52średniozaawansowani Agnieszka GrzywaczTeam 360
53średniozaawansowani Emil GromadzkiTeam 360
54średniozaawansowani Władysław MioduszewskiTeam 360
55średniozaawansowani Malwina DrągowskaOK!Sport
56średniozaawansowani Bożena BartnikKU AZS WAT Waszawa
57średniozaawansowani Magdalena ChachurskaKU AZS WAT Warszawa
58średniozaawansowani Mieszko ChachurskiUNTS Warszawa
59średniozaawansowani Marta SipakUKS OSiR Góra Kalwaria