Zgłoszenia
„Orientuj się jak MISTRZ”-otwarte zawody w biegu na orientację
30 października 2021 (sobota), Góra Kalwaria

Zgłoszenia otwarte. Zaloguj się żeby dodać lub zmienić zgłoszenie.

„Orientuj się jak MISTRZ” - otwarte zawody w biegu na orientację

Stadion Miejski w Górze Kalwarii, 30.10.2021 r.

1. Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „UKS OSiR Góra Kalwaria”

2. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Lasy Państwowe, OSiR Góra Kalwaria, PUKS Młode Orły

3. Termin: 30. 10. 2021 r. (sobota)

4. Start: godzina “00” - 11:00

5. Zakończenie zawodów: około godziny 14:00.

6. Forma zawodów: dzienne, indywidualne

7. Centrum zawodów: Stadion Miejski w Górze Kalwarii ul. Wojska Polskiego 44, 05-530 Góra Kalwaria (GPS: 51.971143, 21.211214)

8. Biuro zawodów: czynne od godz. 9:00 – 11:00 w centrum zawodów

9. Kategorie: początkujący (trasa wyznakowana wstążkami dla osób, które pierwszy raz startują w zawodach, rodziców z dziećmi oraz dzieci do 10 roku życia), średniozaawansowani (trasa o średniej długości), zaawansowani (trasa najdłuższa, wymagająca technicznie)

10. Mapa: „Góra Kalwaria Walewice” zgodna z międzynarodowymi normami ISOM 2017, skala: 1:10000, e=2,5 m, aktualizacja: październik 2021, autor: Jacek Morawski

11. Zgłoszenia: Zgłoszenie zawierające : imię i nazwisko, klub/szkoła, numer SI, rok urodzenia, kategorię do dnia: 25 października 2021 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.orienteeing.waw.pl/pl/entry/race/1007

Limit zgłoszeń: 200 osób

12. Listy startowe: listy startowe zostaną udostępnione przed zawodami,

wyniki online na stronie: https://si.events/vldd-2k1l

13. Wpisowe: bezpłatne, jednak na zawodach będzie wykorzystany system elektroniczny SI – wypożyczenie chipa 5 zł, zagubienie wypożyczonego chipa – 200 zł.

14. Świadczenia: mapy startowe dla wszystkich uczestników, upominki za udział dla najmłodszych uczestników (do odbioru po sczytaniu chipa w centrum zawodów), w centrum zawodów będzie dostępny bufet - kawa, herbata i ciasto („cegiełki” na rzecz klubu J)

15. Postanowienia: uczestnicy zawodów wyrażają zgodę na publikowanie ich wizerunku oraz imienia i nazwiska w relacjach zamieszczanych w mediach, wynikach oraz protokołach końcowych. Ponadto uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i startują na własną odpowiedzialność

Do dnia 25.10 2021 r. na stronie Facebook organizatora zamieszczony zostanie komunikat techniczny zawierający m.in. parametry tras

W czasie stanu zagrożenia epidemicznego, w zakresie na jaki pozwalają na to rozporządzenia administracji państwowej, zawody w biegu na orientację odbędą się przy zastosowaniu zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

WSZYSTKIE  początkujący  średniozaawansowani  zaawansowani

NrKat.ZawodnikZespół
1zaawansowani Karolina PacekWarszawa
2zaawansowani Anna Górnicka-AntonowiczTeam 360
3zaawansowani Jerzy AntonowiczTeam 360
4zaawansowani Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
5średniozaawansowani Urszula WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
6średniozaawansowani Marzena WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
7zaawansowani Jerzy WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
8zaawansowani Piotr WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
9średniozaawansowani Paweł RozwadowskiBrwinów
10zaawansowani Grzegorz BiolikUNTS Warszawa
11zaawansowani Agnieszka BiolikUNTS Warszawa
12początkujący Monika ZającKU AZS Wat Warszawa
13zaawansowani Piotr ZającKU AZS Wat Warszawa
14zaawansowani Andrzej KrochmalKOS Warszawa
15średniozaawansowani Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
16średniozaawansowani Grzegorz KiewraBKS WATAHA Warszawa
17średniozaawansowani Marek DrągowskiOK Sport
18średniozaawansowani Katarzyna NowickaWarszawa
19średniozaawansowani Sylwia ModrzejewskaRaszyn
20średniozaawansowani Anita StępieńWarszawa
21zaawansowani Przemysław SzczygielskiSzczygiełki
22początkujący Kacper SipakObręb
23średniozaawansowani Ula TrykozkoTeam 360
24zaawansowani Olaf KacprzyckiOlo Solo
25początkujący Dorota CzarneckaWarszawa
26początkujący Joanna Świderska-CzarneckaWarszawa
27początkujący Gustaw CzarneckiWarszawa
28początkujący Robert CzarneckiWarszawa
29zaawansowani Przemysław WitczakDreamtime Trails
30średniozaawansowani Henryk MyszkowskiLinin
31średniozaawansowani Zuzanna SzymańskaTeam 360º
32średniozaawansowani Oliwia WikiełTeam 360
33średniozaawansowani Aleksander WikiełTeam 360
34średniozaawansowani Filip SuprowiczTeam 360
35średniozaawansowani Pola SuprowiczTeam 360
36zaawansowani Anna MalanowskaWarszawa
37zaawansowani Alex ObernikhinTeam 360
38zaawansowani Przemek MossakowskiTeam 360
39początkujący Julia MieruckaJózefosław
40początkujący Julian CzernickiSP Sarabandy Klasa 4s Julek Cz
41zaawansowani Michał DąbrowskiUltrapośladach
42zaawansowani Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
43zaawansowani Zuzanna ParfianowiczUNTS Warszawa
44zaawansowani Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
45zaawansowani Krzysztof LisakOtwock
46zaawansowani Ludomir ParfianowiczUNTS Warszawa
47średniozaawansowani Michał SzerlingUNTS Warszawa
48średniozaawansowani Konrad JanowskiKOS Warszawa
49zaawansowani Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
50zaawansowani Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
51zaawansowani Mateusz AmbroziakKpb
52średniozaawansowani Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
53zaawansowani Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
54zaawansowani Grzegorz WójtowiczUNTS Warszawa
55średniozaawansowani Aleksandra DoboszUKS OSiR Góra Kalwaria
56początkujący Stanisław SochaIndywidualnie
57średniozaawansowani Hanna Kamińska-SochaTeam 360°
58średniozaawansowani Ilona ŚliwczyńskaTeam 360°
59początkujący Błażej LipiecPUKS Młode Orły
60początkujący Łukasz GosPUKS Młode Orły
61początkujący Franciszek KmiecińskiPUKS Młode Orły
62średniozaawansowani Gabriel LipiecPUKS Młode Orły
63średniozaawansowani Wojciech BieńkowskiPUKS Młode Orły
64średniozaawansowani Krzysztof SzostakowskiPUKS Młode Orły
65średniozaawansowani Ewelina LipiecPUKS Młode Orły
66średniozaawansowani Sławomir GosPUKS Młode Orły
67początkujący Alicja ZientaraUNTS Warszawa
68zaawansowani Jan LenczowskiTeam 360 stopni
69średniozaawansowani Adam LenczowskiTeam 360 stopni
70początkujący Krzysztof LenczowskiTeam 360 stopni
71średniozaawansowani Olga WasilewskaUKS OSIR GÓRA KALWARIA
72zaawansowani Mikołaj WasilewskiUKS OSIR GÓRA KALWARIA
73zaawansowani Antoni WasilewskiUKS OSIR Góra Kalwaria
74średniozaawansowani Andrzej KonstanciakOK! SPORT WARSZAWA
75zaawansowani Dorota WardeckaUNTS Warszawa
76zaawansowani Paulina DzwonkowskaUKS OSiR Góra Kalwaria
77zaawansowani Marta KasprzykUKS OSiR Góra Kalwaria
78zaawansowani Jan TywonekUKS OSiR Góra Kalwaria
79początkujący Mateusz WątorUKS OSiR Góra Kalwaria
80zaawansowani Patryk GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
81średniozaawansowani Seweryn GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
82początkujący Ewa ŚmietankaMysiadło
83zaawansowani Michal KutaKB Castellanus
84początkujący Antoni KutaJózefosław
85zaawansowani Kacper PodworskiUKS OSiR Góra Kalwaria
86średniozaawansowani Grzegorz WojdaUNTS Warszawa
87średniozaawansowani Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
88początkujący Katarzyna WojdaUNTS Warszawa
89średniozaawansowani Janina MioduszewskaTeam 360
90zaawansowani Mateusz MioduszewskiTeam 360
91średniozaawansowani Jakub BuczmaTeam 360°
92początkujący Jakub MatysiakSP Sarabandy Klasa 4s KuBa M
93zaawansowani Janusz OlbrychtOLBnO
94początkujący Mateusz KopećUNTS Warszawa
95zaawansowani Zuzanna MalanowskaKlub InO Stowarzysze
96zaawansowani Piotr WieczorekIndywidualny Mazowsze