Entries
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (5. runda)
11 - 12 June 2022 (Saturday - Sunday), Legionowo & Warszawa, Choszczówka

Entries are closed.

ALL  ZIELONA  NIEBIESKA  CZERWONA  CZARNA

NrClassCompetitorTeamStage
1CZARNA Bartłomiej KrasuskiTeam 3603,4
2ZIELONA Konrad JanowskiKOS Warszawa1,2,3,4
3NIEBIESKA Zuzanna SzymańskaKlub InO Stowarzysze, Team 360º3,4
4CZARNA Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa3,4
5ZIELONA Kinga BernadyWarszawa3
6ZIELONA Krzysztof BernadyWarszawa3
7NIEBIESKA Joanna Łukaszewicz-BernadyWarszawa4
8ZIELONA Kamila BernadyWarszawa3,4
9CZARNA Marcin PilipczukTeam 360º1,2,3,4
10CZERWONA Mateusz ZwolińskiUKS Falenica1,2
11NIEBIESKA Jola ZwolińskaUKS Falenica1,2
12ZIELONA Bartek ZwolińskiUKS Falenica1,2
13ZIELONA Jurek ZwolińskiUKS Falenica1,2
14ZIELONA Anna PilipczukTeam 360º1,2,3,4
15ZIELONA Szymon PilipczukTeam 360º1,2,3,4
16ZIELONA Karina DanilukBKS Wataha1,2
17ZIELONA Piotr DanilukIndywidualnie1,2
18CZARNA Damian KędziorekUKS Falenica1,3
19CZERWONA Damian KędziorekUKS Falenica2,4
20CZARNA Przemysław WitczakDreamtime Trails1,2,3,4
21CZERWONA Paweł BartosQ-Link1,2,3,4
22CZARNA Tadeusz PiłkowskiTeam 360º3,4
23CZERWONA Piotr WieczorekTeam 3601,2
24CZERWONA Karolina PacekWarszawa1,2,3,4
25NIEBIESKA Kasia FolandMłody inov-81,2
26ZIELONA Tymon FolandMłody inov-83,4
27CZERWONA Adam FolandMłody inov-81,2,3,4
28NIEBIESKA Alida SzymańskaUKS Falenica3,4
29CZERWONA Adam SzymańskiUKS Falenica3,4
30CZERWONA Norman SzymańskiUKS Falenica3,4
31CZERWONA Adam WroniakTeam 360°1,2,3,4
32CZARNA Filip JanowskiUKS FALENICA1,2,3,4
33CZERWONA Piotr JanowskiKOS Warszawa1,2,3,4
34CZERWONA Andrzej KrochmalKOS Warszawa3,4
35NIEBIESKA Józek BedraBike Fun Legionowo1,2,3,4
36CZARNA Jacek WojtowiczWarszawa1,2
37NIEBIESKA Paulina BorejkoTiPiK1
38CZERWONA Tomasz BorejkoTiPiK1
39ZIELONA Włodzimierz JackowskiDERBY=201,2,3,4
40CZARNA Kamil PolokInFemto1,2,3,4
41CZARNA Dariusz BogumiłTeam 360º3,4
42CZERWONA Anna KamińskaKU AZS WAT Warszawa1,2,3,4
43CZARNA Michał MalinowskiUKS Falenica1,2,3,4
44CZERWONA Wojciech MalinowskiUKS Falenica1,2,3,4
45NIEBIESKA Bartosz MalinowskiUKS Falenica1,2,3,4
46NIEBIESKA Hubert MikołajczykRóżowe Gobliny3,4
47NIEBIESKA Małgorzata MikołajczykRóżowe Gobliny3,4
48NIEBIESKA Stanisław MikołajczykRóżowe Gobliny3,4
49CZARNA Bartosz Niebielski JrUKS Falenica3,4
50CZERWONA Jerzy WąsiewiczTeam 3603,4
51CZERWONA Urszula WąsiewiczTeam 3603,4
52CZERWONA Piotr WąsiewiczTeam 3603,4
53ZIELONA Marzena WąsiewiczTeam 3604
54ZIELONA Mariusz SiwiecGlusi & KInO Stowarzysze4
55NIEBIESKA Mariusz SiwiecGlusi & KInO Stowarzysze3
56NIEBIESKA Grzegorz TaborWarszawa3,4
57ZIELONA Piotr TaborWarszawa3,4
58ZIELONA Juliusz TaborWarszawa3,4
59ZIELONA Maria TaborWarszawa3,4