Entries
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO (4. runda)
4 - 5 June 2022 (Saturday - Sunday), Magdalenka & Strzeniówka

Entries are closed.

ALL  CZARNA  CZERWONA  NIEBIESKA  ZIELONA

NrClassCompetitorTeamStage
1CZARNA Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1,2,3
2CZARNA Bartłomiej KrasuskiTeam 3601,2,3
3CZARNA Tadeusz PiłkowskiTeam 360º1
4NIEBIESKA Jan CegiełkaUKS Falenica1,2,3
5CZERWONA Adam WroniakTeam 360°1,2,3
6ZIELONA Piotr DanilukMińsk Mazowiecki1,2,3
7ZIELONA Karina DanilukBKS Wataha Warszawa1,2,3
8CZERWONA Malwina BanaśPustelnik1
9CZERWONA Przemysław WitczakDreamtime Trails1
10CZERWONA Karolina PacekWarszawa1,2,3
11CZARNA Marcin PilipczukTeam 360º1,2,3
12ZIELONA Szymon PilipczukTeam 360º2,3
13CZERWONA Piotr WieczorekTeam 3601,2,3
14CZARNA Przemysław PatejkoKOS Warszawa1,2,3
15NIEBIESKA Patrycja PatejkoKOS Warszawa2,3
16CZERWONA ANNA SzewczykowskaTeam3602,3
17NIEBIESKA Anna SzewczykowskaTeam3601
18CZERWONA Damian KędziorekUKS Falenica1,3
19CZARNA Damian KędziorekUKS Falenica2
20ZIELONA Juliusz MikulskiCiapatki2
21CZERWONA Teodor MikulskiCiapatki3
22CZARNA Rafał BeneszŻółwin2,3
23ZIELONA Jan Kaniamilvusmilvus2,3
24ZIELONA Julian Kaniamilvusmilvus2,3
25NIEBIESKA Urszula WąsiewiczTeam 3601
26CZERWONA Urszula WąsiewiczTeam 3602,3
27CZERWONA Piotr WąsiewiczTeam 3601,2,3
28ZIELONA Marzena WąsiewiczTeam 3601,3
29CZERWONA Paweł BartosQ-Link1,2,3
30CZARNA Filip JanowskiUKS FALENICA1,2,3
31NIEBIESKA Michał KoziorowskiPruszków1,2,3
32CZARNA Tomasz GrochowalskiWarszawa2,3
33ZIELONA Krzysztof BernadyWarszawa2
34ZIELONA Kinga BernadyWarszawa2
35NIEBIESKA Joanna Łukaszewicz-BernadyWarszawa3
36ZIELONA Kamila BernadyWarszawa2,3
37ZIELONA Tymon FolandMłody inov-82,3
38NIEBIESKA Kasia FolandMłody inov-82
39ZIELONA Kasia FolandMłody inov-83
40CZERWONA Adam FolandMłody inov-82,3
41ZIELONA Włodzimierz JackowskiDERBY-201,2,3
42CZARNA Michał MalinowskiUKS Falenica1
43CZERWONA Wojciech MalinowskiUKS Falenica1
44NIEBIESKA Bartosz MalinowskiUKS Falenica1
45CZERWONA Radosław SiekieraPruszków1
46CZARNA Bartosz Niebielski Jr.UKS Falenica2,3
47CZERWONA Rafał MateraŻabia Wola1
48CZERWONA Karolina MateraŻabia Wola1
49CZARNA Rafał MateraŻabia Wola3
50CZARNA Kamil PolokInFemto1
51ZIELONA Mariusz SiwiecGlusi & KInO Stowarzysze1,2,3
52NIEBIESKA Monika GaczyńskaPruszków1,2,3
53CZARNA Dariusz BogumiłTeam 360º1,2,3
54CZERWONA Anna KamińskaKU AZS WAT Warszawa1
55NIEBIESKA Alina FranaszekRadośni1,2,3
56NIEBIESKA Krzesimir FranaszekRadośni1,2,3
57NIEBIESKA Paweł FranaszekRadośni1,2,3
58NIEBIESKA Sandra PańczyszynRadośni1,2,3
59NIEBIESKA Alida SzymańskaUKS Falenica1
60CZERWONA Adam SzymańskiUKS Falenica1
61CZERWONA Norman SzymańskiUKS Falenica1
62ZIELONA Anna PilipczukTeam 360º1,2,3
63ZIELONA Bartek ZwolińskiUKS Falenica1,2,3
64NIEBIESKA Tomasz BorejkoTiPiK1
65NIEBIESKA Jola ZwolińskaUKS Falenica1
66CZERWONA Mateusz ZwolińskiUKS Falenica2,3
67CZARNA Piotr BuciakTeam 360º2,3