Entries
„Orientuj się jak MISTRZ”-otwarte zawody w biegu na orientację
30 October 2021 (Saturday), Góra Kalwaria

Entries are closed.

„Orientuj się jak MISTRZ” - otwarte zawody w biegu na orientację

Stadion Miejski w Górze Kalwarii, 30.10.2021 r.

1. Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „UKS OSiR Góra Kalwaria”

2. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Lasy Państwowe, OSiR Góra Kalwaria, PUKS Młode Orły

3. Termin: 30. 10. 2021 r. (sobota)

4. Start: godzina “00” - 11:00

5. Zakończenie zawodów: około godziny 14:00.

6. Forma zawodów: dzienne, indywidualne

7. Centrum zawodów: Stadion Miejski w Górze Kalwarii ul. Wojska Polskiego 44, 05-530 Góra Kalwaria (GPS: 51.971143, 21.211214)

8. Biuro zawodów: czynne od godz. 9:00 – 11:00 w centrum zawodów

9. Kategorie: początkujący (trasa wyznakowana wstążkami dla osób, które pierwszy raz startują w zawodach, rodziców z dziećmi oraz dzieci do 10 roku życia), średniozaawansowani (trasa o średniej długości), zaawansowani (trasa najdłuższa, wymagająca technicznie)

10. Mapa: „Góra Kalwaria Walewice” zgodna z międzynarodowymi normami ISOM 2017, skala: 1:10000, e=2,5 m, aktualizacja: październik 2021, autor: Jacek Morawski

11. Zgłoszenia: Zgłoszenie zawierające : imię i nazwisko, klub/szkoła, numer SI, rok urodzenia, kategorię do dnia: 25 października 2021 r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.orienteeing.waw.pl/pl/entry/race/1007

Limit zgłoszeń: 200 osób

12. Listy startowe: listy startowe zostaną udostępnione przed zawodami,

wyniki online na stronie: https://si.events/vldd-2k1l

13. Wpisowe: bezpłatne, jednak na zawodach będzie wykorzystany system elektroniczny SI – wypożyczenie chipa 5 zł, zagubienie wypożyczonego chipa – 200 zł.

14. Świadczenia: mapy startowe dla wszystkich uczestników, upominki za udział dla najmłodszych uczestników (do odbioru po sczytaniu chipa w centrum zawodów), w centrum zawodów będzie dostępny bufet - kawa, herbata i ciasto („cegiełki” na rzecz klubu J)

15. Postanowienia: uczestnicy zawodów wyrażają zgodę na publikowanie ich wizerunku oraz imienia i nazwiska w relacjach zamieszczanych w mediach, wynikach oraz protokołach końcowych. Ponadto uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie i startują na własną odpowiedzialność

Do dnia 25.10 2021 r. na stronie Facebook organizatora zamieszczony zostanie komunikat techniczny zawierający m.in. parametry tras

W czasie stanu zagrożenia epidemicznego, w zakresie na jaki pozwalają na to rozporządzenia administracji państwowej, zawody w biegu na orientację odbędą się przy zastosowaniu zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

ALL  początkujący  średniozaawansowani  zaawansowani

NrClassCompetitorTeam
1zaawansowani Karolina PacekWarszawa
2zaawansowani Anna Górnicka-AntonowiczTeam 360
3zaawansowani Jerzy AntonowiczTeam 360
4zaawansowani Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa
5średniozaawansowani Urszula WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
6średniozaawansowani Marzena WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
7zaawansowani Jerzy WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
8zaawansowani Piotr WąsiewiczStowarzyszenie Team 360 stopni
9średniozaawansowani Paweł RozwadowskiBrwinów
10zaawansowani Grzegorz BiolikUNTS Warszawa
11zaawansowani Agnieszka BiolikUNTS Warszawa
12początkujący Monika ZającKU AZS Wat Warszawa
13zaawansowani Piotr ZającKU AZS Wat Warszawa
14zaawansowani Andrzej KrochmalKOS Warszawa
15średniozaawansowani Beata BargielOK! SPORT WARSZAWA
16średniozaawansowani Marek DrągowskiOK Sport
17średniozaawansowani Katarzyna NowickaWarszawa
18średniozaawansowani Sylwia ModrzejewskaRaszyn
19średniozaawansowani Anita StępieńWarszawa
20zaawansowani Przemysław SzczygielskiSzczygiełki
21początkujący Kacper SipakObręb
22średniozaawansowani Ula TrykozkoTeam 360
23zaawansowani Olaf KacprzyckiOlo Solo
24początkujący Dorota CzarneckaWarszawa
25początkujący Joanna Świderska-CzarneckaWarszawa
26początkujący Gustaw CzarneckiWarszawa
27początkujący Robert CzarneckiWarszawa
28zaawansowani Przemysław WitczakDreamtime Trails
29średniozaawansowani Henryk MyszkowskiLinin
30średniozaawansowani Zuzanna SzymańskaTeam 360º
31średniozaawansowani Oliwia WikiełTeam 360
32średniozaawansowani Aleksander WikiełTeam 360
33średniozaawansowani Filip SuprowiczTeam 360
34średniozaawansowani Pola SuprowiczTeam 360
35zaawansowani Anna MalanowskaWarszawa
36zaawansowani Alex ObernikhinTeam 360
37zaawansowani Przemek MossakowskiTeam 360
38początkujący Julia MieruckaJózefosław
39początkujący Julian CzernickiSP Sarabandy Klasa 4s Julek Cz
40zaawansowani Michał DąbrowskiUltrapośladach
41zaawansowani Joanna ParfianowiczUNTS Warszawa
42zaawansowani Zuzanna ParfianowiczUNTS Warszawa
43zaawansowani Piotr ParfianowiczUNTS Warszawa
44zaawansowani Krzysztof LisakOtwock
45zaawansowani Ludomir ParfianowiczUNTS Warszawa
46średniozaawansowani Michał SzerlingUNTS Warszawa
47średniozaawansowani Konrad JanowskiKOS Warszawa
48zaawansowani Michał LendzioszekBKS Wataha Warszawa
49średniozaawansowani Roman LendzioszekBKS Wataha Warszawa
50zaawansowani Mateusz AmbroziakKpb
51średniozaawansowani Hanna WójtowiczUNTS Warszawa
52zaawansowani Katarzyna WójtowiczUNTS Warszawa
53zaawansowani Grzegorz WójtowiczUNTS Warszawa
54średniozaawansowani Aleksandra DoboszUKS OSiR Góra Kalwaria
55początkujący Stanisław SochaIndywidualnie
56średniozaawansowani Hanna Kamińska-SochaTeam 360°
57średniozaawansowani Ilona ŚliwczyńskaTeam 360°
58początkujący Błażej LipiecPUKS Młode Orły
59początkujący Łukasz GosPUKS Młode Orły
60początkujący Franciszek KmiecińskiPUKS Młode Orły
61średniozaawansowani Gabriel LipiecPUKS Młode Orły
62średniozaawansowani Wojciech BieńkowskiPUKS Młode Orły
63średniozaawansowani Krzysztof SzostakowskiPUKS Młode Orły
64średniozaawansowani Ewelina LipiecPUKS Młode Orły
65średniozaawansowani Sławomir GosPUKS Młode Orły
66początkujący Alicja ZientaraUNTS Warszawa
67zaawansowani Jan LenczowskiTeam 360 stopni
68średniozaawansowani Adam LenczowskiTeam 360 stopni
69początkujący Krzysztof LenczowskiTeam 360 stopni
70średniozaawansowani Olga WasilewskaUKS OSIR GÓRA KALWARIA
71zaawansowani Mikołaj WasilewskiUKS OSIR GÓRA KALWARIA
72zaawansowani Antoni WasilewskiUKS OSIR Góra Kalwaria
73średniozaawansowani Andrzej KonstanciakOK! SPORT WARSZAWA
74zaawansowani Dorota WardeckaUNTS Warszawa
75zaawansowani Paulina DzwonkowskaUKS OSiR Góra Kalwaria
76zaawansowani Marta KasprzykUKS OSiR Góra Kalwaria
77zaawansowani Jan TywonekUKS OSiR Góra Kalwaria
78początkujący Mateusz WątorUKS OSiR Góra Kalwaria
79zaawansowani Patryk GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
80średniozaawansowani Seweryn GórskiUKS OSiR Góra Kalwaria
81początkujący Ewa ŚmietankaMysiadło
82zaawansowani Michal KutaKB Castellanus
83początkujący Antoni KutaJózefosław
84zaawansowani Kacper PodworskiUKS OSiR Góra Kalwaria
85średniozaawansowani Grzegorz WojdaUNTS Warszawa
86średniozaawansowani Mariusz SiwiecKInO Stowarzysze
87początkujący Katarzyna WojdaUNTS Warszawa
88początkujący Janina MioduszewskaTeam 360
89zaawansowani Mateusz MioduszewskiTeam 360
90średniozaawansowani Jakub BuczmaTeam 360°
91początkujący Jakub MatysiakSP Sarabandy Klasa 4s KuBa M
92zaawansowani Janusz OlbrychtOLBnO
93początkujący Mateusz KopećUNTS Warszawa
94zaawansowani Zuzanna MalanowskaKlub InO Stowarzysze
95zaawansowani Piotr WieczorekIndywidualny Mazowsze
96średniozaawansowani Joanna Rabiega-WiśniewskaWarszawa
97zaawansowani Bartłomiej KrzyżanowskiWarszawa
98zaawansowani Adam ParfianowiczWarszawa
99zaawansowani Katarzyna ParfianowiczWarszawa
100zaawansowani Marcin ParfianowiczWarszawa
101średniozaawansowani Renata ŁaskaKlub InO Stowarzysze
102zaawansowani Tomasz ŁaskiKlub InO Stowarzysze
103średniozaawansowani Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa
104średniozaawansowani Malgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa
105początkujący Anna SobiepanekUks osir Góra Kalwaria
106początkujący Marcel SobiepanekUks osir Góra Kalwaria
107zaawansowani Dorota MianowskaUNTS Warszawa
108średniozaawansowani Antonina MianowskaUNTS Warszawa
109zaawansowani Stanisław WołekUNTS Warszawa
110zaawansowani Andrzej WołekUNTS Warszawa
111średniozaawansowani Małgorzata WołekUNTS Warszawa
112zaawansowani Denys GubanovIndywidualne_PNO
113początkujący Andrzej GubanovIndywidualne_PNO
114początkujący Eugenia GubanovaIndywidualne_PNO
115średniozaawansowani Dima GubanovIndywidualne_PNO
116średniozaawansowani Krzysztof WojdaIndywidualnie
117średniozaawansowani Rafał MianowskiUNTS Warszawa
118średniozaawansowani Julia MianowskaUNTS Warszawa
119zaawansowani Bartłomiej KrasuskiTeam 360
120zaawansowani Maks SobiepanekUks Osir Góra Kalwaria
121zaawansowani Ilona PowichrowskaUks Osir Góra Kalwaria
122początkujący Aleksandra LipmannUNTS Warszawa
123początkujący Karina DziadoszUNTS Warszawa
124początkujący Emilia BiałońUNTS Warszawa
125średniozaawansowani Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
126średniozaawansowani Piotr DanilukIndywidualnie
127początkujący Oliwia & Damian SkupIndywidualnie
128średniozaawansowani Natalia PakulskaBKS Wataha Warszawa
129zaawansowani Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
130początkujący Dominika DolińskaBKS Wataha Warszawa
131zaawansowani Krzysztof PoniatowskiRodzinna Grupa Rowerowa
132zaawansowani Szymon StrzębickiGóra Kalwaria
133zaawansowani Krzysztof Kubakbiegusiem. pl
134początkujący MIKOŁAJ GawlikowskiUNTS Warszawa Sp 96
135średniozaawansowani Paweł PolewiakUNTS Warszawa
136średniozaawansowani Tadeusz PatejkoKOS Warszawa
137średniozaawansowani Patrycja PatejkoKOS Warszawa
138początkujący Zuzanna PatejkoKOS Warszawa
139początkujący Jan PatejkoKOS Warszawa
140zaawansowani Ewa WołekUNTS Warszawa
141zaawansowani Artur StaszakUNTS Warszawa
142zaawansowani Marcin PilipczukTeam 360
143początkujący Szymon PilipczukWarszawa
144początkujący Brunon GóralskiWarszawa SP96
145początkujący Anna PilipczukWarszawa
146początkujący Jakub SzczygielskiSzczygiełki
147początkujący Adam Dopieralaunts
148zaawansowani Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa
149zaawansowani Rafał BeneszTeam360
150średniozaawansowani Olga BeneszTeam360
151zaawansowani Adam MichalskiHabałała
152początkujący Wiktor GromadzkiTeam 360
153początkujący Lena GromadzkaTeam 360
154średniozaawansowani Agnieszka GrzywaczTeam 360
155średniozaawansowani Emil GromadzkiTeam 360
156zaawansowani Piotr DrągowskiOK!Sport
157średniozaawansowani Władysław MioduszewskiTeam 360
158średniozaawansowani Malwina DrągowskaOK!Sport
159zaawansowani Kacper MichalakUNTS Warszawa
160zaawansowani Tomasz MichalakUNTS Warszawa
161średniozaawansowani Bożena BartnikKU AZS WAT Waszawa
162początkujący Beata KawałkoThe Fragments, Sulejówek
163początkujący Kamil KawałkoThe Fragments, Sulejówek
164początkujący Jan KawałkoThe Fragments, Sulejówek
165początkujący Katarzyna KawałkoThe Fragments, Sulejówek
166początkujący Łukasz KawałkoThe Fragments, Sulejówek
167zaawansowani Krzysztof BaranowskiBiegusiem.pl
168zaawansowani Ryszard ChachurskiKU AZS WAT Warszawa
169średniozaawansowani Magdalena ChachurskaKU AZS WAT Warszawa
170średniozaawansowani Mieszko ChachurskiUNTS Warszawa
171średniozaawansowani Marta SipakUKS OSiR Góra Kalwaria