Braki w wannie

Nie do końca wprawdzie. Może punktów nie będziemy szukać pod zlewem, czy też za pralką. Ale prawdą jest, że będziemy biegać po Łazienkach. I to jakich?! Tych Królewskich. Kolejna odsłona BPK-ów nastąpi 15 grudnia. Generalna zasada jest taka, że biegamy z głową. Z nogami również. Chodzi o przyzwoitość i zachowanie rozsądku. Po Łazienkach można biegać. Z tymi trawnikami, to na własne ryzyko. Raczej zastosujemy formułę grzeczności, czyli O-run. Ma być kulturalnie, z gracją, nóżka do nóżki…ale bez pantofelków.

Zakładanie dederonów w dziwnych kolorach, może wzbudzić wśród spacerowiczów pewną podejrzliwość. Zatem prosimy się też schludnie ubrać. Tak, wiem, że po ciemku dziur nie widać. Prosimy zanadto nie sapać, żeby ludzi nie przestraszyć. Rozpychanie się łokciami jest absolutnie zabronione. Prosimy pamiętać, że w lesie nie jesteśmy. Instynkty zwierzęce budzące się podczas zawodów na orientację, zalecamy schować do kieszonki. Wiem, że techniki są różne. Powstrzymać się niezwykle trudno. Już raz zaliczyłam przebieg przez Łazienki Królewskie podczas jednego z rajdów miejskich. Doskonale wiem, jak to wygląda w praktyce. Spokojnie. To nie są Mistrzostwa Świata. Naprawdę. Można w ostateczności zastosować manewr świetlny, który często wykorzystuję podczas nocnych zawodów narciarskich na orientację. Z rozwagą jednak, żeby nie rozdeptać wiewiórki. Każdy ma wyjść(zostać) z(w) tych Łazienek(ach) w całości.

Informacje dodatkowe: będą mapy, ale nie takie do typowego biegu na orientację. Bez obaw, inteligentni ludzi sobie poradzą:-) Brak przekształceń, luster i różnych cudów. To nie marsze. Jeśli ktoś chce pospacerować, to serdecznie zapraszam. Ci których nogi swędzą, będą mięli okazję do solidnego pościgania.Otóż, to będzie mój debiut budowniczego trasy. Czyli ładnie, kolorowo i ciutek dłużej niż zwykle było na dotychczasowych BPK-ach. W ofercie są trzy trasy: klasyczna (ponad 7 km w linii prostej - kolejność narzucona), scorelauf (kolejność dowolna), open (wystarczy zaliczyć jeden punkt i jest się klasyfikowanym)Nie ma to wpływu na zgłoszenia, bo mapa będzie taka sama dla wspomnianych wyżej trzech możliwości. Jeśli ktoś nie jest w stanie zainstalować aplikacji na telefonie, to nic nie szkodzi. Może spokojnie pobiegać z mapą w poszukiwaniu niepunktów:-)

Wpisowe: 1 PLN

Miejsce startu jest właściwie znane (potrzymam w niepewności), opublikuję 14 grudnia br. w godzinach porannych (do 12:00).

Niezmienne pozostają godziny (minuty) (startu) wydawania map: 18:30-18:45.

Zgłoszenia zbieramy do 10:00 15 grudnia br. tutaj.

Po zawodach na pewno nie będzie miejsca do mycia się! Proszę nie sugerować się nazwą miejsca. Serdecznie zapraszamy! Au revoir!

Komentarze

A może także coś dla spacerowiczów???

Łazienk(a)i nocą mogą wyglądać interesująco, ale 7 km spaceru to nieco dużo. Może zastanowisz się nad poszerzeniem oferty o scorelauf:) - dystans powinien spaść. Myślę, że wtedy przyjdą także Ci mniej zdecydowani na wyczyn, a bardziej na rekreację. W końcu BEP-eki dopiero raczkują i im więcej osób się do nich przekona, tym lepiej.

Pozdrawiam,

Daro (wciąż) Zagubiony

Drogi Darku,

Drogi Darku,

Uwaga słuszna. Uwzględnione. Oferta zostaje poszerzona. Szczegóły wyżej w poście (na czerwono).

Dodałam również wysokość wpisowego, które jest niezmienne:-)

Weź latarkę, to nie będziesz Zagubiony:-)