Słoneczne zakończenie sezonu

Przepiękna pogoda towarzyszyła zawodom kończącym tegoroczne zmagania w Pucharze Warszawy i Mazowsza oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy w Rowerowej Jeździe na Orientację. Dzisiaj na starcie scorelaufu czasowego w Majdanie stanęło 44 zawodników. Na trasie zielonej było 9 punktów kontrolnych, na pozostałych 19. Zgodnie z planem nikt nie zdołał potwierdzić wszystkich punktów kontrolnych w dostępnym limicie 60 minut.

Walka na trasie trwała do samego końca. Największym pechowcem był Andrzej Krochmal któremu zabrakło zaledwie 1 sekundy, aby zmieścić się w limicie. Kilka osób pokonywało trasę pieszo, niektórzy wyruszyli na trasę bez roweru, jeden jechał na rowerze, ale tylko do chwili urwania haka. Wyniki dzisiejszych zawodów można znaleźć w załączniku poniżej.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste podsumowanie sezonu i wręczenie medali oraz nagród, najpierw w rywalizacji Grand Prix Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy, później za wyniki w Pucharze Warszawy i Mazowsza w RJnO. Duże słowa podziękowania za wspaniałe nagrody ufundowane przez Urząd Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy oraz firmę Wheeler Polska.

Jednak największe emocje jak co roku towarzyszyły losowaniu nagrody głównej, czyli roweru ufundowanego przez firmę Wheeler Polska. Sprawy w swoje ręce wzięła najmłodsza uczestniczka tegorocznego cyklu, czyli Kinga Bernady, która wyciągnęła los z nazwiskiem Włodka Jackowskiego, który wziął udział we wszystkich 36 etapach tegorocznego cyklu. Już szykował się, aby zdążyć na autobus, a tu nagle plany pokrzyżował wygrany góral. Jak wiadomo do autobusu ciężko zapakować się z dwoma rowerami.

Dziękuje wszystkim uczestnikom tegorocznych cyklów i już serdecznie zapraszam do rywalizacji w przyszłym roku.

ZałącznikWielkość
PDF icon Wynik scorelauf czasowy 05.11.2017.pdf286.47 KB

Komentarze

Fajna zabawa. Choć w wynikach

Fajna zabawa. Choć w wynikach nie mogę znaleźć uzasadnienia dlaczego zawodnik finiszujący po mnie wyprzedził mnie o całą sekundę? O to jest pytanie i zagwostka.

reklamacja wyników

Ja zaliczyełm 10 PK w następującej kolejności: 66, 67, 69, 64, 52, 71, 63, 42, 70, 66.