Zaproszenie na Zawor

W imieniu organizatorów z HKT "TREP" PTTK zapraszam do udziału w XL edycji Rajdu na Orientację "ZAW-OR 2017" w dniu 19.03.2017 r. (niedziela) do Nieporętu. Przewidziano 4 trasy biegu na orientację oraz 3 trasy w marszach na orientację TZ, TU i TP po 2 etapy. Impreza na nowej mapie zrobionej przy pomocy lidara co dodatkowo powoduje nowe doznania dla uczestników przy penetracji terenu w poszukiwaniu PK. Mapa unacześniona w marcu tego roku powinna pomóc w przypadku nowych polan. Trasy biegowe C i D są mocno zakręcone jak w biegu miejskim.

Jednak wcześniej o godz. 10.00 nastąpi podsumowanie IXL edycji Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w marszach na orientację oraz wyróżnienie najlepszych organizatorów tych imprez. Teren imprezy choć znany to mamy nadzieję będzie dobrym  przygotowaniem do nadchodzącego sezonu bno i kolejnych punktów w 50 Konkursie TMWiM. Szczegółowe informacje w regulaminach, a zgłoszenia na stronie www.orienteering.waw.pl

PK już stoją i trochę mokną w nocnym deszczu, ale rano gotowe dla startujących.

Komentarze

Mam nadzieję, że wyniki z

Mam nadzieję, że wyniki z zawodów oraz mapy z trasami  będą dostępnę w dniu jutrzejszym, ale chyba nikomu na tym tak naprawdę nie zależy.