Wykopaliska rowerowe

W najbliższą sobotę i niedzielę (22-23 listopada) będziemy świętowali zakończenie tegorocznego Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. Aura chłodna, więc przed rozpoczęciem świętowania trzeba będzie się trochę rozgrzać, czemu służyć ma sobotni maraton po poligonie i okolicach na północnych rubieżach dzielnicy Wesoła.

Jedną z map jaką dostaną jeżdżący solo lub w parach zawodnicy będzie mapa do biegu na orientację Drumliny. Bardzo aktualna... była w roku 2001, kiedy to została między innymi wykorzystana do organizacji pierwszych Mistrzostw Mazowsza w RJnO. Przy okazji Janek Cegiełka wykopał ze swoich przepastnego archiwum protokół tych zawodów, który przy okazji prezentujemy poniżej w postaci załącznika. Startowało na tych zawodach ok. 30 osób... i tak już zostało:) Jak widać sport elitarny, chociaż cały czas otwarty na tzw. świeżą krew.

Z bogatym programem rowerowego weekendu można zapoznać się w załączonym komunikacie zawodów. Przypominamy, że zapisy będą działały do godz. 13:00 w piątek w naszym serwisie zgłoszeniowym. Kto przeoczy, ten będzie całą zimę żałował w czasie długiego, wymuszonego klimatem postu od RJnO.