Zgłoszenia
ORIENT 2018
11 lutego 2018, Warszawa Wesoła

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  A  B  C  D  TP  TU  TZ

NrKat.ZespółZawodnik
1BNowa Iwiczna Henryk Bartkowiak
2BTeam 360º Zuzanna Szymańska
3Dorienteering.waw.pl Marcin Krasuski
4TUEs una locura Kamil Herman
5TZLublin Sławomir Frynas
6COtwock Krzysztof Lisak
7DTeam 360 Bartłomiej Krasuski
8TZWytrzeszczone Niepoślipki Tomasz Łaski
Renata Łaska
9TUWarszawa Piotr Zalewski
Katarzyna Zalewska
10TUCelestynów Andrzej Kaim
Izabella Kaim
11TPGSMnO "Wyjątkowi" Konrad Janowski
12TUWarszawa Sławomir Otap
13Dfunexsports Tomasz Pryjma
14Cfunexsports Katarzyna Pryjma
15TUHKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki Damian Murach
Szymon Gazda
Michał Możdżonek
16CTeam 360º Ula Trykozko
17TPKTM PTTK O/"Ursus" Anna Górecka
Andrzej Mikołajczyk
18TPDreamtime Trails Przemysław Witczak
19DDreamtime Trails Przemysław Witczak
20CPUKS Nowy Dwór Mazowiecki Janusz Wałachowski
21TZKino Stowarzysze Paweł Rozwadowski
22TURiders Of The Lost Goat Marcin Szczesny
Aleksandra Janiec
23DUKA Mateusz Mioduszewski
24Ateam360stopni Adam Lenczowski
Krzysztof Lenczowski
Brak Obama
Brak Obama
Brak Obama
25TZTargówek Tomasz Gronau
26TPHeHe Team Robert Gromek
Helena Gromek
Dobromir Gromek
27CKInO Stowarzysze Krzysztof Łazowski
28TUKlub Ino Stowarzysze Zuzanna Malanowska
29TUDaro Zagubiony Dariusz Mazurek
30TUBemowo Orienteering Team Anna Malanowska
Adam Krochmal
31CWarszawa Marcin Parfianowicz
32TPCiSi Paweł Cichawa
Małgorzata Cichawa
Marzena Cichawa
33BWolica Małgorzata Krochmal
34DWolica Grzegorz Krochmal
35BKS Spójnia Warszawa Stanisław Wysocki
36DOK! Sport Marcin Marszałek
37DMazurskie Tropy Piotr Kwitowski
38TZKlub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt
Dariusz Walczyna
39TPTSA Tomasz Skowroński
Anna Skowrońska
40TPPTTK Otwock Zbigniew Wiliński
Katarzyna Zaleska
Julianna Zaleska
41TPOK!SPORT Włodzimierz Bargiel
Beata Bargiel
42CKU AZS WAT Warszawa Jerzy Parzewski
43Dteam360 Magdalena Gruziel
44DPilchowice Paweł Słomka
45TUChrumkająca Ciemność Michał Kuś
Agnieszka Kuś
46DKInO Skróty Radom/Warszawa Bartosz Tyczyński
47CKU AZS WAT Warszawa Dariusz Sokalski
48TZPiastów / Warszawa Mariusz Pietrzak
Roman Pietrzak
49DStryki-Byki Adventure Team Bartłomiej Grabowski
50BOk!Sport Warszawa Marek Dragowski
51TZAP Warszawa Piotr Lisicki
Tomasz Lisicki
52TUVademecum Dariusz Bielicki
Agnieszka Czuchryta
53DKSAT Łukasz Drażan
Mateusz Drażan
54DZjebas Anna Sejbuk
55AUNTS Warszawa Mieszko Chachurski
56DKU AZS WAT Warszawa Ryszard Chachurski
57AKU AZS WAT Warszawa Magdalena Chachurska
58CTeam 360º Ilona Śliwczyńska
59TPSKKT PTTK 101 Beata Pluta
Irek Pluta
Józef Boguszewski
Jakub Dąbrowski
Krzysztof Wrzosek
60BSulejówek Krystyna Deck
61CSulejówek Wiesław Deck
62TPSKKT PTTK 101 Jakub Wudarczyk
Mariusz Kuczmański
63BPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Józef Kmieciński
64BPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Stanisław Wasilewski
65BPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Maja Majewska
66CPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Marcel Kajzer
67CPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Sonia Kubicka
68CPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Magdalena Szmulkowska
69DPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Natalia Filipczak
70DPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Tomasz Choroś
71DPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. Marek Majewski
72TUWarszawa Armin Pastuszynski
73DOk! Sport Warszawa Michał Weber
74DINDYWIDUALNIE MAZOWSZE Karolina Pacek
75TPWarszawa Dominika Pastuszynska
Elena Pastuszynska
76BOLBnO Anna Olbrycht
77COLBnO Janusz Olbrycht
78TPTeam 360° Marzena Wąsiewicz
Piotr Wąsiewicz
Urszula Wąsiewicz
Jerzy Wąsiewicz
79BBemowo Orienteering Team Anna Malanowska
80CKlub InO STOWARZYSZE Barbara Szmyt
81CKlub InO STOWARZYSZE Dariusz Walczyna
82TZMazowsze Kazimierz Makieła
83BWarszawa Katarzyna Parfianowicz
84TUDo celu Roman Zając
Marek Drożdż
85DOK!Sport Dariusz Wójcik
86AUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Olga Wasilewska
87BUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Paulina Dzwonkowska
88BUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Lena Borkowska
89BUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Barbara Sobiepanek
90BUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Mikołaj Wasilewski
91CUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Jan Tywonek
92CUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Julia Tywonek
93CUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Kacper Podworski
94CUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Karol Dąbrowski
95DUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Jan Majowski
96DUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Klaudia Fijałkowska
97DUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Dawid Gładecki
98DUKS,,OSiR" Góra Kalwaria Władysław Machowski
99CBÓBR TŁUSZCZ Ryszard Mazurek
100Dsamodzielny Przemysław Mossakowski
101CWarszawa Marta Bajorek
102TZSFInO Kamil Polok
Natalia Walczak
103DUNTS Agnieszka Biolik
104DUNTS Grzegorz Biolik
105DWarszawa Piotr Wieczorek
106CWarszawa Marcel Kołodziejczyk
107TZBabin Mateusz Sieńko
108AA-TO-MY Mieczysław Zielczyński
109DKB Galeria Warszawa Marcin Miśkiewicz
110DBKS Wataha Warszawa Karol Galicz
111ABKS Wataha Warszawa Krystyna Galicz
112CBKS Wataha Warszawa Grzegorz Doliński
113BBKS Wataha Warszawa Bartosz Stopczyński
114TUBambInO Szymon Bijak
115BBKS Wataha Warszawa Izabela Michalska
116TUTraperzy 2 Tomek Sznajderski
Ewa Sznajderska
117TZKlub InO "Skróty" Radom Mariusz Góraj
118ABemowiaki Mikołaj Kizerwetter
Maciej Wolny
Piotr Wolny
119AKS Spójnia Tadeusz Patejko