Zgłoszenia
XVI Noworoczno-Bąbelkowa Impreza na Orientację
1 stycznia 2018, Lasek-Celestynów

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  TP  TZ  A(7km)  B(3.8m)

NrKat.ZespółZawodnik
1A(7km)Dreamtime Trails Przemysław Witczak
2TPDreamtime Trails Przemysław Witczak
3A(7km)orienteering.waw.pl Marcin Krasuski
4A(7km)INDYWIDUALNIE MAZOWSZE Karolina Pacek
5TPklub WITOL InO Mariusz Siwiec
6B(3.8m)klub InO Stowarzysze Warsaw Mariusz Siwiec
7A(7km)Gambit Piotr Wieczorek
8A(7km)UKA Mateusz Mioduszewski
9A(7km)indywidualnie Ilona Śliwczyńska
10B(3.8m)Team 360º Ula Trykozko
11A(7km)KInO Stowarzysze Krzysztof Łazowski
12TZDaro Zagubiony Dariusz Mazurek
13TPOlo Solo Olaf Kacprzycki
14A(7km)Olo Solo Olaf Kacprzycki
15B(3.8m)Warszawa Stanisław Wysocki
16B(3.8m)OLBnO Anna Olbrycht
17A(7km)OLBnO Janusz Olbrycht
18A(7km)Warszawa Jacenty Łapanowski
19B(3.8m)OK! SPORT WARSZAWA Beata Bargiel
20B(3.8m)OK! SPORT WARSZAWA Włodzimierz Bargiel
21B(3.8m)OK! SPORT WARSZAWA Marek Dragowski
22A(7km)HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga Andrzej Krochmal
23TZSiejkers Michał Siejko
Agata Siejko
24TPLamy z Wietnamy Michał Mączewski
Joanna Mączewska
Maciej Mączewski
Anna Mączewska
Małgosia Mączewska
25TPNiedzielni wędrowcy Mateusz Sieński
Agnieszka Stelmachowska
26TPTargówek Tomasz Gronau
27B(3.8m)Team 360º Zuzanna Szymańska
28A(7km)Team 360º Igor Błachut
29A(7km)Stowarzysze na Skróty Bartosz Tyczyński
30TZChrumkająca Ciemność Michał Kuś
Agnieszka Kuś
31TZLA Leszek Herman-Iżycki
Anna Trykozko
32B(3.8m)Warszawa Marcin Parfianowicz
33B(3.8m)Warszawa Adam Parfianowicz
34B(3.8m)Warszawa Katarzyna Parfianowicz
35TPAlpaki z Dziekanowa Ewa Mączewska
Lucjan Mączewski
Krzysztof Mączewski
Wojciech Mączewski
36TZStowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki Renata Łaska
Tomasz Łaski
37B(3.8m)Team 360º Marzena Wąsiewicz
38B(3.8m)Team 360º Urszula Wąsiewicz
39B(3.8m)Team 360º Jerzy Wąsiewicz
40A(7km)Team 360º Piotr Wąsiewicz
41B(3.8m)Stowarzyszona Wytrzeszczona Niepoślipka Renata Łaska
42A(7km)Stowarzyszony Wytrzeszczony Niepoślipek Tomasz Łaski
43B(3.8m)Młody inov-8 Ala Foland
Tymon Foland
Kasia Foland
Adam Foland
44A(7km)Warszawa Mateusz Komorowski
45TPUKS Falenica Alida Szymańska
Adam Szymański
46A(7km)Stryki-Byki Adventure Team Bartłomiej Grabowski
47B(3.8m)Stryki-Byki Adventure Team Olga Grabowska
48B(3.8m)Stryki-Byki Adventure Team Maja Grabowska
49A(7km)Team 360 Bartłomiej Krasuski
50B(3.8m)Stryki-Byki Adventure Team Joanna Grabowska
51TPMałe Tygrysiątka Wiktoria Gawin
Karolina Gawin
52A(7km)Warszawa Marek Kaliciński
53B(3.8m)Wataha Karina Daniluk
Piotr Daniluk
54A(7km)Warszawa Jan Cegielka
55A(7km)zbych Zbigniew Wrzosek
56A(7km)Otwock Patryk Popis
57B(3.8m)KB Galeria Warszawa Ewa Misiaczek
58TPKB Galeria Warszawa Ewa Misiaczek
59TPHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga Andrzej Krochmal
Kinga Krochmal
60B(3.8m)SOBIENKI Mariusz Wasążnik
61TPSOBIENKI Mariusz Wasążnik
62A(7km)Otwock Krzysztof Lisak
63A(7km)OK!Sport Karol Cwalina
64TPSpójnia Warszawa Piotr Janowski
Filip Janowski
65B(3.8m)OK! Sport Paweł Piłkowski
Bożena Piłkowska
66TPRadościańskie Tygrysy Maciej Czubek
Magdalena Skurowska
Julia Skurowska-Czubek
67B(3.8m)Dezet Darek Żebrowski
68A(7km)UNTS Sławomir Sypuła