Zgłoszenia
Podkurek 2017 (BnO, precyzja)
29 października 2017, Malcanów

Zgłoszenia otwarte. Zaloguj się żeby dodać lub zmienić zgłoszenie.

WSZYSTKIE  A  B  C  D  Open-E  Para-E  Open-A  Para-A

NrKat.ZawodnikZespół
1A Henryk BartkowiakGIBnO Warszawa
2D Tomasz Pryjmafunexsports
3B Weronika KaczorSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
4B Zofia BrzozowiecSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
5D Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
6Open-A Przemysław WitczakDreamtime Trails
7D Przemysław WitczakDreamtime Trails
8Open-A Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
9D Dariusz WalczynaKlub InO STOWARZYSZE
10Open-A Dariusz WalczynaKlub InO STOWARZYSZE
11B Joanna PuternickaOrientop Wrocław
12Open-E Joanna PuternickaOrientop Wrocław
13C Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław
14Open-E Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław
15C Roman TrochaOrientop Wrocław
16Open-E Roman TrochaOrientop Wrocław
17D Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
18Open-E Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
19D Bartosz TyczyńskiRembertów Team
20Open-E Weronika KaczorSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
21Open-A Zofia BrzozowiecSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
22C Zuzanna SzymańskaTeam 360º
23Open-E Zuzanna SzymańskaTeam 360º
24A Maja SzurygaSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
25B Szymon SargalskiSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
26Open-A Maja SzurygaSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
27Open-A Szymon SargalskiSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
28Open-E Ula TrykozkoTeam 360º
29B Ula TrykozkoTeam 360º
30B Sławomir SypułaUNTS Warszawa
31Open-A Sławomir FrynasLublin
32D Sławomir FrynasLublin
33D Tomasz ŁaskiStowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki
34Open-A Tomasz ŁaskiStowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki
35Open-A Renata ŁaskaStowarzyszona Wytrzeszczona Niepoślipka
36B Renata ŁaskaStowarzyszona Wytrzeszczona Niepoślipka
37Open-E Adam WroniakTeam 360º
38D Malwina WysockaOK!Sport
39Open-E Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław
40D Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław
41Open-E Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec
42D Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec
43D Piotr KwitowskiMazurskie Tropy
44B Krzysztof ŁazowskiKInO Stowarzysze
45Open-A Krzysztof ŁazowskiKInO Stowarzysze
46Open-E Kornelia Nowicka-BieleckaSKKT Włóczykij Rumia
47C Kornelia Nowicka-BieleckaSKKT Włóczykij Rumia