Zgłoszenia
Podkurek 2017 (BnO, precyzja)
29 października 2017, Malcanów

Zgłoszenia zamknięte.

WSZYSTKIE  A  B  C  D  Open-E  Para-E  Open-A  Para-A

NrKat.ZawodnikZespół
1D Tomasz Pryjmafunexsports
2B Weronika KaczorSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
3B Zofia BrzozowiecSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
4D Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
5Open-A Przemysław WitczakDreamtime Trails
6D Przemysław WitczakDreamtime Trails
7Open-A Barbara SzmytKlub InO STOWARZYSZE
8D Dariusz WalczynaKlub InO STOWARZYSZE
9Open-A Dariusz WalczynaKlub InO STOWARZYSZE
10B Joanna PuternickaOrientop Wrocław
11Open-E Joanna PuternickaOrientop Wrocław
12C Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław
13Open-E Jacek WieszaczewskiOrientop Wrocław
14C Roman TrochaOrientop Wrocław
15Open-E Roman TrochaOrientop Wrocław
16D Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
17Open-E Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl
18D Bartosz TyczyńskiRembertów Team
19Open-E Weronika KaczorSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
20Open-A Zofia BrzozowiecSKKT PTTK Złoty Plecak Wałbrzych
21B Zuzanna SzymańskaTeam 360º
22Open-E Zuzanna SzymańskaTeam 360º
23A Maja SzurygaSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
24B Szymon SargalskiSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
25Open-A Maja SzurygaSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
26Open-A Szymon SargalskiSKKT Złoty Plecak Wałbrzych
27Open-E Ula TrykozkoTeam 360º
28C Ula TrykozkoTeam 360º
29B Sławomir SypułaUNTS Warszawa
30Open-A Sławomir FrynasLublin
31D Sławomir FrynasLublin
32D Tomasz ŁaskiStowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki
33Open-A Tomasz ŁaskiStowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki
34Open-A Renata ŁaskaStowarzyszona Wytrzeszczona Niepoślipka
35B Renata ŁaskaStowarzyszona Wytrzeszczona Niepoślipka
36Open-E Adam WroniakTeam 360º
37D Malwina DrągowskaOK!Sport
38Open-E Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław
39D Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław
40Open-E Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec
41D Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec
42D Piotr KwitowskiMazurskie Tropy
43B Krzysztof ŁazowskiKInO Stowarzysze
44Open-A Krzysztof ŁazowskiKInO Stowarzysze
45Open-E Kornelia Nowicka-BieleckaSKKT Włóczykij Rumia
46C Kornelia Nowicka-BieleckaSKKT Włóczykij Rumia
47Open-A Ania NatusiewiczIdę tam gdzie lubię (KInO Stowarzysze)
48A Mieczysław ZielczyńskiA-To-My
49Open-A Mieczysław ZielczyńskiA-To-My
50A Helena ZielczyńskaA-To-My
51D Karolina PacekINDYWIDUALNIE MAZOWSZE
52Open-E Karolina PacekINDYWIDUALNIE MAZOWSZE
53Open-E Justyna KuźbaSKKT Włóczykij Rumia
54C Krzysztof LigienzaOrientop Wrocław
55Open-E Krzysztof LigienzaOrientop Wrocław
56Open-A Joanna KuźbaSKKT Włóczykij Rumia
57Open-A Iwona GniewkowskaSKKT Włóczykij Rumia
58B Justyna KuźbaSKKT Włóczykij Rumia
59B Anna OlbrychtOLBnO
60B Janusz OlbrychtOLBnO
61Open-A Dariusz MazurekDaro Zagubiony
62A Mariusz SiwiecNIKE
63Open-E Mariusz SiwiecNIKE
64A Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
65A Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
66C Natalia FilipczakPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
67D Dagmara DominiakPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
68D Tomasz ChorośPUKS Młode Orły N.Dwór Maz.
69C Marcin ParfianowiczWarszawa
70C Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
71Open-A Mariusz GórajKlub InO "Skróty" Radom
72D Mateusz MioduszewskiUKA
73B Beata BargielOK!SPORT WARSZAWA
74B Włodzimierz BargielOK!SPORT WARSZAWA
75A Paulina DzwonkowskaUKS Góra Kalwaria
76A Lena BorkowskaUKS Góra Kalwaria
77A Barbara SobiepanekUKS Góra Kalwaria
78A Jan TywonekUKS Góra Kalwaria
79A Mikołaj WasilewskiUKS Góra Kalwaria
80A Karol DąbrowskiUKS Góra Kalwaria
81A Julia ŁąckaUKS Góra Kalwaria
82A Bartłomiej RadlińskiUKS Góra Kalwaria
83B Kacper PodworskiUKS Góra Kalwaria
84B Jan MajewskiUKS Góra Kalwaria
85B Klaudia FiałkowskaUKS Góra Kalwaria
86B Maksymilian SobiepanekUKS Góra Kalwaria
87B Julia TywonekUKS Góra Kalwaria
88B Włodzimierz MachowskiUKS Góra Kalwaria
89B Krystian WdowiakUKS Góra Kalwaria
90D Dawid GładeckiUKS Góra Kalwaria
91D Maciej MyszkowskiUKS Góra Kalwaria
92B Katarzyna StawickaKlub Ino Stowarzysze
93Open-A Zbigniew SochaGrillino Gliwice
94D Ilona ŚliwczyńskaWarszawa
95Open-A Mariusz Siwiecklub InO Stowarzysze
96D Karol GaliczBKS Wataha Warszawa
97A Krystyna GaliczBKS Wataha Warszawa
98B Karina DanilukBKS Wataha Warszawa
99C Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZY
100D Paweł SłomkaPilchowice
101D Magdalena GruzielTeam360